Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a baratnom anyja nem kedvel engem, es valoszinu hogy utalhat is?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok,a baratnom pedig 16 eves. Tavkapcsolatban elunk mar 1 ev eve.

Ugy talalkoztunk mindig,hogy hetvegente lementem naluk,es majd vasarnap mentem haza.

A baratnom egyke.

Az elso 9 honapban nem voltak vitak soha. De az utobbi 3-4 honapban rengeteg vita volt.

Ugy ereztem mar az elejen is hogy az anyja nem kedvelt engem mar akkor se.

Foleg most.

A baratnom szeret engem,de a vitak miatt azt mondja hogy o ezt mar nem birja tovabb,ha igy fog menni tovabb.

En is utalom a vitakat,de 9 honapon at hallgattam,es turtem,ahogy az anyja sertegetett,es megszolt engem.

Meglehet hogy ezert voltak az utobbi idoben a vitak,mivel nem birtam mar hova eltarolni azokat,amiket kaptam?


Mit tegyek szerintetek?



2016. jún. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
De mért sértegett? Valamilyen oka van rá? Vagy mi az indítéka? Mit nem szeret benned?
2016. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A baratnom azzal nyugtatott mindig,hogy o ilyen,es ne foglalkozzak vele,de egy ido utan nem lehet figyelmen kivul hagyni.

Oka az elso 9 honapban nem volt ra,hogy sertegessen,mivel mindig probaltam mindenben segiteni,amiben tudtam,mint az anyjanak,mint az apjanak a mai napig.

De nem nagyon értékelték soha sem.

1-2x megkoszontek de tobbszor nem.

Nem ertettem en sem.

2016. jún. 25. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az anyjának udvarolsz, hanem a lánynak.
2016. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De az engedelyuk kell ahhoz,hogy vele legyek,elengedjek velem barhova,akar nalunk,akar kettesbe kirandulni,vagy barhova.

A vita miatt nem akarja az anyja velem engedni most kirandulni,ami volt 2 napja.

Mit tegyek?

2016. jún. 25. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond meg az anyjának, hogy nagyon fáj és rosszul esik, ahogy folyamatosan kritizál, és szeretnél jó kapcsolatba lenni vele! Kérdezd meg tőle, hogy mi nem tetszik neki, és beszéljétek meg!


Sok sikert!

2016. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!