Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit javasoltok? Több infó lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Nos, a történet ott kezdődik hogy lassan két éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Én 18 éves fiú, a barátnőm pedig 16, viszont ez az első komoly kapcsolatom. Gyakran kedveskedik neki, hogy viszek neki édességet vagy rózsát, mostanában igaz kevesebbet de fagyizni/kajálni viszem. Viszont azt mondja hogy neki hiányzik valami, amit eddig nem csináltam és nem mondja el mi az, és nem tudok rájönni. Gyakran dícsérgetem, kedveskedek neki, elnézek neki olyat amiről nem tehet, szeretkezéssel sincsen gond szerintem, eleget csináljuk és elégedett vele. Mit javasoltok? Írjatok sok tanácsot, negatív kommentelők kíméljenek, ő az életem szerelme és nem akarom hogy romoljon a kapcsolatunk.

2016. jún. 26. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

mondtad már neki, hogy szereted?

nem utalva rá, hanem rendesen kimondva

2016. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés,tudni kéne milyen beállítottságú a barátnőd,vagány vagy visszafogott,miket szeret csinálni stb...Ékszer,spontán kirándulás,romantikus hétvége ilyesmik voltak?
2016. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Viszont azt mondja hogy neki hiányzik valami, amit eddig nem csináltam és nem mondja el mi az, és nem tudok rájönni."

Mi a francnak ez a gyerekeskedés?Egy kapcsolatban a problémákat meg kell beszélni és nem kitalálósdit játszani. <-Na ezt el is mondhatod neki.

2016. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. gyakran mondom neki, és ő is. 2. inkább visszahúzódott. 3. köszi, lehet megpróbálom!
2016. jún. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!