Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem állok még készen egy kapcsolatra? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam -egy srác-, már egy jó ideje ismerjük egymást, ez az utolsó évünk az általánosban. Harmadik-negyedikben sokszor volt, hogy átmentem hozzá pár órára, az iskolában is sokszor hülyéskedtünk együtt.

Ötödikben bevallotta nekem, hogy tetszek neki, amire pedig -igen, lehet, hogy hülyeség volt- szintén megmondtam neki, hogy én is így érzek. Ezek után nagyon nem is történt semmi, továbbra is beszélgettünk.

Hatodikban és hetedikben aztán megpróbáltam a "menő" klikkekhez csapódni (életem egyik legrosszabb döntése volt, és nem csak a fiú miatt, hanem egyébként is), és mivel nem túl népszerű ez a srác a suliban, gondoltam azzal plusz pontot nyerhetek egyeseknél, hogy jól leégetem őt. Ezek után, mint várható is volt, abbamaradtak az órák közötti beszélgetések, a sulin kívül sem találkoztunk.

Aztán eljött a nyolcadik (nyáron sikerült észbe kapnom, és hagytam a francba a "menőséget", mert rájöttem, hogy az egész csak egy nagy cirkusz, semmi értelme). Év elején, amikor elmentünk kirándulni, bocsánatot kértem tőle a régebbi viselkedésemért, és mindezek után szinte egész végig együtt mentünk, beszélgettünk, és nem csak élőben, hanem facebookon is, akár több órát folyamatosan.

Aztán most pénteken meg átmentem hozzá. Neteztünk, röhögcséltünk. Semmi komolyabb nem történt, csak olykor megsimította a vállamat, vagy átölelt. És ott ragadt meg a fejemben ez a gondolat, hogy vajon mit is érzek iránta? Aztán mikor hazamentem rájöttem, hogy nekem erre az egészre még nincs szükségem, most pedig arra jutottam, hogy valahogy el szeretném mondani neki, mert -belátásom szerint- még nem vagyok elég érett egy kapcsolathoz. Kedvelem ezt a srácot, de nem érzem azt, hogy tizenhárom évesen képes lennék szerelmes lenni, és nem csak belé, hanem bárkibe.

És tudom, hogy hibás vagyok, hogy eddig itt hülyítettem, de nem voltam igazából tudatában, hogy ezt még nem kéne. Lehet hogy csak a kíváncsiság hajtott, nem tudom.


Így összességében az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám neki elmondani, hogy én még nem állok készen egy kapcsolatra? Nem szeretném megint megbántani, de el akarom neki mondani, hogy mit érzek. Előre is köszönöm a válaszokat!


13/L



#fiú #lány #kapcsolat #felkészülve
2014. szept. 28. 16:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha kicsit zagyva az egész, sikerült jól elkapkodnom.
2014. szept. 28. 16:28
 2/7 anonim ***** válasza:
"Ne haragudj, még nem állok készen egy kapcsolatra."
2014. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kislányként ilyen hülye vagy! Mi lesz később?


Mond meg neki hogy barátodnak érzed de mint fiú nem az eseted.

2014. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem készenállás kérdése. Szereted? Sezrelmes vagy belé? Akkor jöjj össze vele.

Nem vagy belé szerelmes? Akkor mondd meg neki, hogy bocs, jó barát vagy, bírlak, még talán tetszel is, de nem vagyok szerelmes.

Nem kell köntörfalazni, meg ferdíteni, mondd ki az igazat, az a leggerincesebb megoldás.

2014. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most mi a baj egy ilyen kapcsolattal? Most miért nem tudsz vele egy jót szórakozni, néha talán egy puszit adni neki, vagy vmi. Most azt hiszed, h le kell feküdnöd vele egyből, ha már kapcsolatban vagy vele, vagy mi??? Ezt nem értem, h ebből mi bajod lehet, de te tudod.


Amúgy leírta az előző, h mit kell mondanod, ha ezt akarod.

2014. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Emberek itt mindenki bolond?


Miért estek neki a lánynak? Meg kell érteni, hogy ő még nem akar kapcsolatot 13 évesen, szerintem jogos érv, én se akartam. Mit jöttök ti azzal, hogy biztos csak hazudik a srácnak? Vilàgosan közölte, hogy se nem ezzel a gyerekekkel, se nem másik fiúval MÉG NEM ÁLLNA KÉSZEN ERRE. Pont.


Neked pedig azt üzenem kedves kérdező, hogy minél hamarabb, a lehető legkíméletesebb formában, de nyíltan mondd el neki mi a szitu. Lehet meg fog sértődni, lehet nem, de tőled mindenképpen az lenne a legjobb lépés, ha minél hamarabb közölnéd vele.

2014. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi egy mondatot elírtam (telefonról írok): *Világosan közölte, hogy ezzel a fiúval sem és más sráccal sem jönne össze, mert még nem áll készen rá.
2014. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!