Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy 13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 13 évesen lassan beleőrülök hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Minden vágyam, semmit sem szeretnék jobban mint egy barátnőt. Kb 1 hónapja vagyok ilyen mióta elmúlt a depreszzióm...Ez miért lehet? Másra nem is tudok gondolni csak a lányokra.
2016. jún. 28. 01:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak más elfoglaltságot, programokat. Ha rágörcsölsz nem lesz belőle semmi. Nem kell elsietni. Én is mindent megtettem volna ennyi idősen egy barátnőért, de csak most három évvel később jött össze. Ennek ellenére nem bánom, mert rájöttem, hogy nem csak ezen múlik a boldogság.
2016. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az 1. :)


Ne gorcsolj ra, légy nyitott es magabiztos ;)

Ezek nagyon fontosak :)

2016. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
en is igy éreztem anno 😂😂😂 15 eves koromra osszejott 😂😂😂
2016. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Most is amugy azért vagyok fent mert nem tudok aludni, ez a dolog nem hagy nyugodni, nem akarok éveket várni...mire össze jön.
2016. jún. 28. 01:33
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mást sajnos nem tudsz tenni :/

Mármint persze, próbálkozhatsz, de nincs garancia arra, hogy a közeljövőben össze is fog jonni

2016. jún. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
És addig mit csináljak? Mert én ettől lennék nagyon boldog. De most itt a nyár szóval eséjtelen is most ez a dolog. 1 hónapja is egy lány miatt lettem depis mert át megy másik iskolába ;( Már 2 éve "halálosan" szerelmes voltam belé, amikor meg megtudtam hogy elmegy akkor nem volt kedvem semmihez(most sincs nagyon) csendben voltam stb. Amikor már egy kicsit ezt feldolgoztam akkor jött most ez hogy BARÁTNŐT AKAROOOOK! De nyáron úgy se lesz, és most egész nyáron ilyen leszek :(
2016. jún. 28. 01:52
 7/38 anonim ***** válasza:

Olvass, nézz filmeket, hallgass zenét. Szerezz egy gitárt meg egy deszkát. Vagy igazából akármilyen hobbi jó.

Ez pedig alakulni fog, hidd el. Ha rágörcsölsz és neadjisten összejönne, akkor meg feszélt leszel és azért nem fog működni.


Az élet meg lesz még sokkal szarabb, nehogy egy ilyen miatt legyél depressziós. Fel a fejjel :)

2016. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
*feszült leszel
2016. jún. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
A nyár a legjobb alkalom a csajozasra ;)
2016. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Azért lettem tőle depressziós mert pont olyan lány volt akiről tudtam hogy ő az igazi, valószínüleg nála jobbat soha sem fogok találni, 2 évig minden héten láttam, stb. este róla álmodoztam most meg hirtelen soha többé nincs. Ez már egy kicsit sok lett nekem. alig bírom ezt feldolgozni, amikor ezt a szót hallom hogy BARÁTNŐ akkor senki másra nem tudok gondolni csak is rá. Ennél szerintem szarabb nem lesz a életem...
2016. jún. 28. 02:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!