Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám elfeledni ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfeledni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
18 éved lány vagyok, több mint 4 évig voltam együtt egy fiúval aki egy manipulátor volt, azt kamuzta ,hogy így meg úgy szeret,de egy idő után (kb2év)ha valami nemt etszett neki eljárt a keze. Én nagyon szerettem, persze nem őt , hanem azt az embert akit beleképzeltem. Szinte mindenben ő volt nekem az első,és ez nehezít a felejtésben. Hogyan tudnék túllépni ezen ,és azon ,hogy ezek miatt viszolygok a pasiktól ,szeretnék kapcsolatot ,de "félek" újra szeretni . Köszönöm a normális válaszokat :)

2016. jún. 28. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egyelőre nem mész bele kapcsolatba. Nincs értelme félve egy kapcsolatot elkezdeni. Idővel majd sikerül felejteni és nem fogsz annyira tartani egy kapcsolattól. Most viszont foglald el magad valamivel, barátnőkkel csináljatok programokat, így nem gondolsz annyit rá. Addig is kitartás! :)
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1es jól leírta.
2016. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!