Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exem egyik haverjával egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem egyik haverjával egyre jobban kezdjük megkedvelni egymást, tabu vagy nem tabu?

Figyelt kérdés
Már vagy 3-4 hónapja én szakítottam exemmel mert nem éreztem azt hogy szeretne viszont akkoriban megismertem a haverját akit nagyon megkedveltem, nagyon sokat tudunk beszélgetni mindenről és ő is nagyon érdeklődik irántam. Nemrég rámírt és találkoztunk is. Ahogy látom rajta ő nagyon szeretne velem összejönni és én is mert mellette érzem a törődést,de exem miatt félek mert tudom hogy idegesíti őt és nem akarom a barátságukat tönkre tenni.

#ex #párkapcsolat #tabu #szakítás #csajkódex #pasikódex
2016. jún. 29. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen így azért rossz hogy az exed haverja,de nem neked lesz kellemetlen hanem neki hogy ki kezdett egy haverja exével. Amúgy meg ne foglakozzatok vele,ha jól megvagytok és boldogol vagytok együtt akkor ez a kis "hiba" ne vegye el a boldogságotok. :)
2016. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tök gàz.vàlasztanotok kell mind kettőtöknek.baràt vagy pasi, haver vagy ellensèg.szerintem neked is szùrná a szemed fordìtva!!
2016. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj az én nővérem a másik nővérem exével jár szoval..
2016. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!