Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sztetek jogosan sértődött meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőmmel ettünk pizzát, aztán mondta hogy jól esett neki meg minden, majd viccből mondta h enne minden nap vacsira, én (hülye) erre azt válaszoltam hogy: így is kövér vagy(de persze egyátalán nem az talán 61 kg) és erre felkapta a vizet és úgy megsértődött hogy azóta nem beszéltem vele. mit csináljak? nem akartam megsérteni, vagy ő reagálta túl?!

2016. jún. 29. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egy lányt lekövérezel, onnantól vége... ég veled:(
2016. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy idiota vagy. Hogy lehet ilyet mondani?? De amugy meg kérj tőle bocsánatot, mond el neki mennyire szereted és hogx nem akartad megbántani. Utána meg hagyd megnyugodni
2016. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jogosan sértődott meg, nem akarok bunkó lenni, de azért legközelebb gondolkozz mielőtt megszólalsz, szerintem te se akarod hogy ilyen hülyeségek miatt vesszetek össze.

Most azon gondolkozz inkább hogy hogyan kérj bocsánatot tőle .

17/F

2016. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
töröm is magam hogy mit is mondjak neki bocsánatként, de egyátalán nem gondoltam hogy ennyire magára veszi hát ő meg a kövérség?! fényévek....
2016. jún. 29. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de te jó nagy bal f..sz vagy :/
2016. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen tudom, de hiába bármi is :/
2016. jún. 29. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyet mondani!? Nem egyáltalán nem reagálta túl. Én lehet nem bocsájtanék meg , ha egyszer voltál ilyen paraszt h ilyet mondj minden ok nélkül , akkor megteszed másodjára is.
2016. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy mégegyszer mondok neki ilyet. Am meg nekem is mondták már mikor ettem hogy ne egyél mert kövér vagy közbe én se vagyok az és csak röhögtem,nem vettem komolyan
2016. jún. 30. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Az te vagy.
2016. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom.Nem is érdekel csak ne haragudna, vmi ötlet vkinek?
2016. jún. 30. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!