Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez lesz az első hogy lefekszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lesz az első hogy lefekszem a barátommal. Mit tegyek ha izgulok? 17/l

Figyelt kérdés

Jó, tudom hogy ez kicsit bugyuta kérdés, de tényleg izgulok.

Én Ausztriában lakom mert szüleim itt dolgoznak, de hétvégére haza szoktunk menni Mo-ra, én főleg barátom miatt. Mára beszéltük meg, hogy lefekszünk és míg barátom csinálta már, én még egyszer sem. Csak nem szeretnék neki csalódást okozni.


2016. júl. 3. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én nekem még nem volt részem ebben de nem hiszem hogy ezt igy megbeszlés utján szoktak szerintem ennek ugy jönnie kene amikor ugy erzitek és akkor ezt az izgulas dolgot elkerülne mindenki
2016. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulnod ô neki kell mindent csinálnia elsô alkalommal úgy hogy neked ne fájjon. Csaknazt csiáld amit kér 😃
2016. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mar bocsi de ez eleve rossz ha megbeszelitek foleg az elsot.. ez ilyen "jon magatol" cimu dolog.. persze teremeszetes hogy izgulsz mivel az elos.. de az elso csak vele vagy ugyamugy? nem fogsz neki csalodast okozni mivel szerintem mindketten izgultok.. nyugi csak higgadtan es persze kolcsonosen mindent ;)
2016. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyenes leszek, nem fogok kertelni (de senki ne könyveljen el bunkónak, segíteni próbálok.)

Feltételezem, hogy már végeztél önkielégítést. Esetleg az "alkalomig" átgondolhatod, hogy milyen érintésekre és mozdulatokra hogy reagálsz, melyik jó, melyik nem, stb. Ezzel segítesz magadon (mert élvezni is fogod), és a srácon is (mert ő tudni fogja, hogy mit hogyan szeretsz).


Tulajdonképp ennyi, nem kell túlságosan izgulni rajta, menni fog ;)

2016. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a szüleid tudják, hogy magadat szűzteleníttetni mész haza?
2016. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!