Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a helyzet a lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexanderkreegl kérdése:

Mi a helyzet a lánnyal, szerintetek mit gondol legbelül?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok voltam egy buliban, ott megismerkedtem egy lánnyal, táncoltunk beszéltünk, egymásra hangolódtunk, de nem történt semmi komolyabb, de mint utólag kiderült a lány elgondolkodott azon hogy legyen-e. Beszélgetünk azóta, fogunk találkozni. Szűz még, én meg más kategória vagyok, és elmondta hogy valamilyen szinten bejövök neki, meg érdeklem de ennyi. Kapcsolatot nem tudna elképzelni. Nagyon megfogott és kérdésem az lenne hogy ő most lehet akar valamit, mert segíti a beszélgetést, meg vannak utalásai, de még is azt mondja nem akar barátot. Szerintetek mennyi esélyem van? Megéri bekockáztatni hogy többet találkozni és meglátni mi sül ki belőle?

2016. júl. 4. 00:43
 1/3 anonim válasza:
Hát én a helyedben tuti, hogy nem a fejem után mennék. Igen, benne van az is, hogy nem jön össze és azután kivagy tőle készülve, de tapasztalatot szerzel, megtanulod kiismerni az embereket. Rájössz arra is, hogy milyen a rózsaszín felhő utáni összhang, szeretet egy kapcsolatban. .
2016. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod meg kell próbálni mert nem reménytelen? Mert nagy az ellentmondás abban, hogy elköszönéskor a buli után puszi után a nyakamba borult, meg keres meg elmondta hogy valamilyen szinten érdeklem meg bejövök neki..de amikor azt írja hogy nem kell kapcsolat neki, meg nem tudja elképzelni se... Ezek az ellentmondások kikészítenek( persze csak olyan értelemben hogy nem tudom mit gondoljak)
2016. júl. 4. 21:11
 3/3 anonim válasza:
Megkell probálni bejössz neki csak lehet hogy még bizonytalan vagy azt gondolja nemenne probáld meg veszteni nemveszthetsz vele de ugylátom össze fog jönni
2016. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!