Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiúknak jól esik vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak jól esik vagy elvárják, hogy a lány is irjon nekik akibe szerelmesek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác , akit nagyon nagyon régóta ismerek, most komolyra fordult a kapcsolatunk, ő szerelmes belém, nekem is tetszik.

Általában ő szokott nekem irni. Az a fő kérdésem, hogy örülni fog neki, ha én is ráírok? Mert lehet kezd bele unni, hogy mindig ő kezd el irni én meg sose. Én ráírnék meg minden, de félek hogy nem fog nem úgymond örülni...

Múltkor is az volt h ő irt utoljára, beszélgettünk meg minden, es másnap nem is irt én se neki, és kb. 2 hétig nem beszéltünk :(

Szerintetek? Ha ráírok érzi h nekem is jelent vmit?


2016. júl. 4. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj te is, 1-2 nap szünet nem árt, de ha nem adsz neki visszajelzéseket, te nem írsz rá, előbb-utóbb meg fogja unni, és feladja a próbálkozást.
2016. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva..nekem nagyon jól esik,ha egy lány ír nekem akinek előtte folyton én irtam neki...Szerintem örülni fog,ha irsz neki..egy próbát mindenképp megér
2016. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utóbbi pár napba ő hívott ki engem h talizzunk. Nem nézne hülyének (ezért tartok kicsit tőle) , hogy írok neki, h mi újság van vele stb... Es megkérdezném h ki e jon ma este?! Szerintetek?
2016. júl. 4. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Tedd meg, örülni fog neki

#1

2016. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Látta. De még nem írt. És most nincs is fent. Nem értem. Talán fog reagálni... Mondjuk vannak néha ilyen hullámvölgyei :D
2016. júl. 4. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, a szándék a fontos, akkor jó a dolog, ha nem csak akkor van rád ideje, amikor épp semmi egyéb dolga, hanem akkor is, ha te keresed és képes időt csinálni, hogy veled lehessen.
2016. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Egyszerűen NEM értem :'( mieeeeeert csinalja ezt velem?

Azt válaszolta , hogy : Nem.

Azt nem ertem, hogy a mult heten 3x is taliztunk , azt mondta szeret meg minden és akarja hogy folytassuk , de minden rajtam mulik. Most meg visszautasítja ....de mieeeeert? Mindig ezt csinalja, es utána az a vége hogy ő könyörgi vissza magát!!!

2016. júl. 4. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Uhh szegénykém:( tudom milyen érzés:\ a fiúk már csak ilyenek... de legyünk pozitívak;) lehet hogy csak rossz napja van...
2016. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet... Mondjuk egy elég hangulatváltozós ember. De én szert Reménykedek....
2016. júl. 4. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne hagyd, hogy csak a szabadidős tevékenysége legyél
2016. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!