Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Fiúk, ti honnan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk, ti honnan tudtátok, hogy szerelmesek lettetek?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdem, hogy majd tudjam, nekem milyen lesz, mert gondolom mindenkinek más...:))

Olyanokra gondolok, hogy pl. nem tudtatok másra gondolni:)

Köszönöm!



2016. máj. 9. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig arra a személyre gondolok,zavarban vagyok a közelében,néha hülyeségeket beszélek ha esetleg vele beszélek, bármit is csinál azt aranyosnak gondolom, állandóan nézegetem a képeit és keresem a tekintetét ha egy helyen vagyunk. L
2016. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. máj. 9. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani olyan volt, hogy bár egy-két tényező igencsak kettőnk ellen szólt (nem, nem járt mással), belül úgy éreztem, hogy muszáj érintkezésbe lépnem vele bármi áron, pedig én aztán egy kőszikla voltam évekig. Persze nem rontottam rá, egy hónapig csak ismerkedtünk, barátkoztunk. :)


Aztán szép lassan kialakult a szerelem, ahogy mélyült köztük a kapcsolat. Nekem ez az alábbi érzésekből szokott összetevődni: külsőre iszonyatosan bejön, és belül meg azt érzem, hogy minden, csak nem unalmas, ha vele vagyok, vagy vele beszélek, illetve megbízom benne.


Majdnem két éve vagyunk együtt, és a mai napig mosolyra húzódik a szám, ha meglátom felém jönni, ha találkozunk. Sokszor álmodom is vele. Volt, hogy összevesztünk, és álmomban ő is ott volt, mármint csak a tudatalattija, a lelke, vagy mi, én meg mondtam neki, hogy tudom, hogy most csak álmodunk, de mondd meg a gazdádnak, hogy nagyon szeretem, ha már máshogy nem tudom neki ébrenlétben.


A mai napig képes vagyok elpirulni, és nem tudok ránézni, el is takarom az arcom, hogy milyen helyes és milyen jól néz ki. Ez persze ilyen bensőséges helyzetben előforduló, vicces valami, de komolyan jön.


Én nagyon befelé forduló, duzzogásra hajlamos lány vagyok, de érte még magamat is legyőzöm, mert fontosabb nekem az, hogy ő van, mint az, hogy épp az érzékeny énem nyerjen.


26/L

2016. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Oszkár7 válasza:
Onnan tudtam h, szerelmes voltam h, nem tudtam másra gondolni mivel sok szép formás testalkatú leányzó van mindenhol( az én városomban is) és én és a haverjaim mi olyanok vagyunk h, megnézzük őket de mikor ott volt a közelemben nem bírtam ránézni egy lányra se csak őt néztem és bármikor mikor a közelemben van akk. őt figyelem és megvédem ha nehogyisten történne vele valami de elcsesztem a dolgot és most van pasija de én még mindig írkálok a lánnyal és reménykedek benne h, összejön ;)
2016. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én amikor először megláttam a lány-t akibe szerelmes vagyok , jó érzés töltött el! azóta minden nap beszélgetek vele ( Sajnos Németországban él , én meg 1 hónap múlva utazok ki) de sajnos nehéz ! amióta megláttam a képét , csak rá tudok gondolni , nincs olyan óra hogy nem nézném meg a fényképeit , nem közelítenék a csodaszép szemeire , vagy ne hallgatnék meg egy hangüzenetet újra és újra! én biztos vagyok benne hogy szerelmes vagyok ,érzem !
2016. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Hűűű, #3-as nagyon jó lehet neked:)

2016. máj. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!