Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban sokat várok el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sokat várok el a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem egy városban lakunk,ezért eddig csak hétvégén találkoztunk,akkor viszont minden időt egymásra szántunk.(Ő 15,én 18)

Mivel már nyári szünet van,így kb. minden nap együtt vagyunk.

Szabadidőmben szeretek gépezni... nagyon szeretem a barátnőm,de ennek ellenére szeretnék játszani is a haverjaimmal.(1-2 óra naponta)Nos, mielőtt azt mondaná valaki ,hogy akkor gépezzek,amikor nincs nálam,annak kiemelném,hogy szinte minden nap együtt vagyunk.

Igazából ő is szeret játszani és szokott is , szóval nem értem a felháborodásának okát,mert ugye az a problémája,hogy nem foglalkozok vele eleget.

Szóval egyáltalán nem értem,hogy neki miért szabad játszani és nekem miért nem , illetve valóban sok lenne ez a napi 2 óra?



2016. júl. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy akarsz soanokkal játszani..ha tetszik neki ha nem. Ennyi.

Ha picsog akkor kuka.

2016. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Spanok*
2016. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piszke8 válasza:
25%
Szia szerintem jogos a barátnőd dühöngése
2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel már lassan egy éve együtt vagyunk,ezért nem gondolom,hogy ezt így kellene megoldani.:)
2016. júl. 4. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjad neki multizzatok! :D Pl: Fifa az most amúgy is aktuális! ;)
2016. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vonjátok be őt is a játékba :D 15/L
2016. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen jo ha mindennap talalkoztok. Ha ennyi szabadsagod sincsen, akkor meg hamar egymasra fogtok unni. Javaslom hogy neha tartsatok egy kis szunetet, utana az ember mindig jobban megbecsuli a masikat :) Es addig te is tudsz jatszani, o meg baratnozni.

Vagy ahogy az elottem szolo is mondta, vonjatok be ot is. En pl orulnek neki :D

2016. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!