Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban menthetetlen lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban menthetetlen lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)Szeretném kikérni a véleményeteket egy problémámról, amit eddig én nem éltem meg annak.

Szóval..17 éves lány vagyok, még egy "igazi" kapcsolatom sem volt, ellenben sok "majdnem" kapcsolatom igen. Tipikusan olyan lány vagyok, akinek ahogy a barátaim fogalmaznak nem jó akárki, tehát nem jövök össze olyan emberrel aki nem fog meg teljesen, amit én teljesen normálisnak tartok, minek járjak olyannal akivel nagyban különbözünk vagy csak nem érzem azt a mindent elsöprő szerelmet?

Nem rég tetszett egy fiú (olyan igazán, azt hittem ő az az egy, az a tökéletes), akivel egy buliban ismerkedtünk meg és sikerült 3 óra beszélgetés után teljesen belezúgnom, viszont az ezt követő első randin nem engedtem hogy megcsókoljon, mire "te tényleg menthetetlen vagy" mondattal otthagyott..ezt gondolom arra értette hogy még sosem jártam senkivel+nem adom magam könnyen. Ez tényleg probléma? Mi a véleményetek róla?



2016. márc. 29. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem baj, hogy nem akarsz fűvel-fával járni.

De mennyire vagy visszautasító, ha szabad megkérdeznem?

2016. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem probléma
2016. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem visszautasító vagyok, inkább félénk, legalábbis itt megijedtem és nem engedtem. Kell egy kis idő míg úgy érzem, hogy igen benne most megbízom vagy nem is tudom...jó tudom egy csók nem nagy cucc, de azért .. :)
2016. márc. 29. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kijelentés csakis őt minősíti, legalább időben megismerted, hogy ugyanolyan barom, mint sok-sok kortársa. Én is csak 18F vagyok, nem kevés lehetőségem lenne, de nekem sem jó akárki, ellenben ha valakiért odavagyok, azt meghódítom, és nem letámadom már az első randin.

Ebben a drágalátos mai világban mi vagyunk a kisebbség, de hidd el, ez inkább érték, mintsem valódi hátrány.

2016. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az ha nem adod magad könnyen, de is húzd túl sokáig. Én például örülnék neki mert tudnám hogy nem egy könnyű nőcske vagy, nem adnám és fel és mondjuk 2-3 randi után ismét megpróbálnálak megcsókolni a srác helyében, úgyhogy szerintem ő is elég hamar feladja ha már az első sikertelen kísérlet után feladja
2016. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Te tényleg menthetetlen vagy.

No, nem a csók, hanem a hozzáállás miatt.

Nem, te nem olyan vagy, aki csak akkor jön össze, ha fú, minde stimmel. Nem. Rád jobb szó is van: felszínes.

Egy vadidegenbe 3 óra alatt totálisan beleszeretni nem lehet. Ez puszta felszínes vonzalom volt. Akkor viszont nem is tudhatod igazán, hogy ő milyen, nem is tudhatod, hogy minden stimmel-e.


De megnyugtatlak, így is lesz majd valakid, bár előbb vagy utóbb, amikor már a sokadig pasasnak is csak egy kósza numerára kellesz, be fogod látni, hogy rosszak a szelektálási szempontjaid.

2016. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem jöttem vele össze, csak elmentem vele randizni. az a 3 óra alatt belezúgtam lehet tényleg felszínes, de kivel nem volt még olyan, hogy megláttad, beszéltél vele és úgy érezted, hogy igen, ő kell neked? :) de persze véleményeket kérdeztem, köszönöm a választ!
2016. márc. 29. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudjal mar, de a szerelem nembugy alakul ki, hogy beszélgetsz vele két randin keresztul aztán erzed o az igazi. Van lefolyása annak is. Nagyon rosszul keresel fiút, hogy majd ha minden stimmel es erzed o a tokeletes. Nem felszinesnek mondanalak hanem gyerekesnek, mert álomvilágban elsz. Ez nem film..ekezetekert Bocsi a srac meg egy bunkó.
2016. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne is legyél könnyűvèrű. Maradj ilyen. Igkább az a gond (szerimtem), hogy kevés a kitartó sràc. Persze tisztelet a kivételnek.
2016. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt szerintem több hiba is van... az is hogy felszínes vagy de ilyen emberek vannak ez nem egy jo tulajdonság de sajnos én is ilyen vagyok de fel is vállalom... én nem azt mondom hogy szeretek küzdeni egy lányért de hajlandó vagyok rá ha olyan a lány de mindennek vannak határai... tehát amikor 2 honap után még találkozni sem akar akkor már azért úgy érzem hogy ennyit egy lány sem ér keresek mást... az hogy első randin nem engedted neki akkor lehet idegesito a srác szemszögéből ha előtte egy huzamosabb ideig beszeltetek online vagy telefonon mert ha 1 hónap stabil beszélgetés után első randi ide vagy oda nem engedi akkor ott elgondolkodik az ember hogy biztos kell e ez neki persze ez még nem a felsőhatar de súrolja... ha 1 het utan talalkoztok akkor bőven benne van hogy nem engeded hisz alig ismered... de ne a tökéletest keresd hanem egy számodra vonzot hidd el hacsak a fele stimmel annak ami a fejedben van ugyanolyan vonzó tud lenni valaki a tobbi tulajdonsága miatt :) 17/F
2016. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!