Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikortol beszelhetunk komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol beszelhetunk komoly parkapcsolatrol?

Figyelt kérdés
milyen "kikotesek" vannak h egy kapcsolatra azt mondhatjuk h komoly.
2016. júl. 8. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor lesz komoly kapcsolat, ha ti úgy gondoljátok. Ez nincs meghatározva az alkotmányban.
2016. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a kortól függ, hanem a két fél intelligenciaszintjétől. Egy komoly kapcsolatnál az azonos világnézet, hasonló jövőkép a minimum, másképp nem igen beszélhetünk közös jövőről. :D Az "ellentétek vonzzák egymást" biztos érdekesen és izgalmasan hangzik, de hosszú távon nem működik. Egy komoly kapcsolatban nincs hetente szakítás, és nem elég ha csak nyáladzásból áll, hétköznapi dolgokat is kell csinálni, a nézeteltéréseket meg kell beszélni, nem űrlényként nézni a másikra és a haverokat, barátnőket kérdezgetni, akik aztán egy csomó butaságot mondanak, mert nem tudnak helyettetek gondolkodni. Meg még sok más dolog is jelen van egy komoly kapcsolatban.

18/l

2016. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen nincs meghatarozva. de amikor egy tini azt gondolja h komoly a kapcsolata amiben benne van, masok megis gyerekesnek tartjak mert fiatal. es idovel lehet sajat maga is rajon h nem is volt az olyan komoly kapcsolat.
2016. júl. 8. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól komoly szerintem, amikor eldöntöd, hogy csak vele szeretnél lenni és nem fogsz mással lefeküdni, kavarni stb.
2016. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet ezt meghatarozni. komoly a kapcsolat szerintem, ha tudjatok, hogy mit akartok egymastol, es ez tisztazva is van. olyan esetekre ertem, amikor nem szex celjabol jartok csak ossze.

nem igazan lehet ezt definialni. a tinik meg automatikusan a felnottek kapcsolatait probaljak leutanozni, epp ezert gondoljak komolynak.

2016. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiniknél a többség nyilván nem áll még készen komoly kapcsolatra, ezért általánosítanak a felnőttek rendkívüli esetben is. Azt kell mondanom, hogy általában igazuk is van. :D De ne vedd sértésnek, vannak kivételes emberek/kapcsolatok ebben a korosztályban is. Na meg mindenki magából indul ki, lehet azért mondja, mert neki fiatalon nem jött össze komoly kapcsolat. Csak ne siess el semmit, ne csinálj butaságot és járj nyitott szemmel, nem kell mindenkinek mindent elhinni.
2016. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

áá en nem sietem el :D mert en nem akarok meg kapcsolatot mert azt mondjak h a tini kapcsolatok nem tartanak sokaig. akkor meg minek? ha tudjuk ugyis vege egy kis ido utan :D

koszi a valaszokat

2016. júl. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!