Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen egy "álomférfi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen egy "álomférfi" a számotokra, ha egy komoly párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, férfi és érdekel, nagyon, hogy milyen egy "igazi" férfi. Inkább az érdekel, hogy milyen legyen a karaktere, de igazából a külső tulajdonságok is érdekelnek.


Nekem nincs barátnőm már kb. egy hete (elhagyott a barátnőm és talán megis csalt) és mindenki azt mondja, hogy maradjak ilyen és akkor később megbecsülnek a nők és egy álomférfi lesz belőlem, ha ilyen maradok...


2015. szept. 14. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre nincs ideálom, de lehetőleg ne legyen alacsonyabb nálam és ne legyen túl kövér. Már kikötés nincs, mert igazából a személyiség az, ami megfog.

Ami a belsőt illeti: legyenek közös témáink, jól lehessen vele beszélgetni, legyen hasonló a világnézetünk, legyen jó humorú, legyen megértő velem és támogasson. Nem árt, ha sportos és szereti az aktívabb életmódot, mert én is ilyen vagyok.

Kb. ennyi így hirtelen.

2015. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrendben:

Minimálisan átlagos IQ, általános műveltség, tájékozottság és kulturált viselkedés, megbízhatóság. Ezek a minimumkövetelmények.

Bónusz: életvidámság, jó humorérzék, nyitott, rugalmas, előítéletektől mentes gondolkodás, széleskörű érdeklődés. Jó, ha azonos az ízlésünk a zene, a kulturális tevékenységek, a szabadidős programok és a kulináris élvezetek területén, vagy ha ebben rugalmas (én az vagyok).

Külsőre nincsenek elvárásaim, legyen nálam magasabb (nem nehéz, másfél méter vagyok), tetszik a mediterrán típus, de ha szőke, kék szemű, az se baj, vonzanak a nagydarab, testes férfiak, de vékonnyal is elvagyok, csak az extrém soványat nem kedvelem.

2015. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Legyen sok pénze és jó humora, hogy folyamatosan szórakoztasson. Rajongjon körbe, hogy hercegnőnek érezhessem magam.
2015. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Te biztos fiú vagy :D

2015. szept. 14. 10:48
 5/5 anonim válasza:

Hát külsőre nincsenek nagy elvárásaim...azért ne legyen igénytelen,hosszúj hajú pasik nemjönnek be

A belső...hmm

Legyen egy humorérzéke,kommunikatív legyen(mert én nem vagyok az) ,magabiztos,találékony,ügyes kezű,tudja h mit akar,ne legyen végtelenül romantikus

Ja és legyen megértő és ellenállhatatlan!

Nagyjából ennyi

(Bocsi a gagyi megfogalmazásért) 😀✌

2016. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!