Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány csak a külsőségek miatt akar velem járni?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesítő, nem egyszer esett meg, hogy egy kapcsolatban kb semmiről nem beszéltünk, csak a csaj mondogatta nekem, hogy jaj de cuki vagy, jaj de jól nézel ki stbstb. Persze azóta már szakítottam vele, mert nekem nem ilyen barátnő kell, csak komolyan mondom nem értem, miért van ennyi ilyen ember. Miért nem fontosak a belső értékek? Legalább is nekem az is fontos lenne, hogy egy lány ne legyen se bunkó, se túl nyomulós meg ilyenek. Nálam a belső tulajdonságok közül az a legfontosabb, hogy legyen kedves, intelligens és közvetlen. De ahogy tapasztaltam, nálam leragadtak a külsőségeknél..
2016. júl. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Te hülye vagy?-.-" Ezeket csak bóknak szánták._.
2016. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sajnos ilyen a mostani társadalom.. Lehet te csak ilyen lányokat fogtál ki eddig. Nálam se csak a kinézet a fontos.. De mostmár a legtöbb ember azt nézi milyen kívülről. Még én sem találtam így olyat aki a belsőmet nézte volna.. 14/l
2016. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Minek jottel ossze veluk ha latod, hogy ilyenek? Rossz csajokat fogtal ki, ennyi, de jobban megvalogathatnad, hogy kikkel ismerkedsz :D
2016. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kettes, neked aztán nagy tapasztalatod lehet a párkapcsolatokban 14 évesen. 😂 Nem találsz olyat? Felesleges.
2016. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy nincsenek belső értékeid (akármennyire is bunkónak tartasz most, sajnos ez is opció) vagy a lányok voltak belül tök üresek. Olyanokkal meg nem kéne kezdened és nem lesz ilyen problémád ^^ Nem tudom hány éves vagy, én a saját korosztályomról tudok nyilatkozni csak. Tény hogy a 16 évesek között kevés a normális, a fiatalabbak között meg még kevesebb, de azért vagyunk szép számmal. Sok sikert, ha tényleg normális vagy, vannak belső értékeid, tuti hogy találsz egy hozzád illő lányt. Ne add fel :) 16/L
2016. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 Az is irritáló ha egy kapcsolat bókolásból áll. A kérdező mondta hogy szinte SEMMIRŐL se tudtak beszélni a csajjal. Te vagy a hülye ha ez neked normális :'D
2016. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kismillió kedves, intelligens, közvetlen és csinos lány van a világon, meg magyarországon. Ha én ilyen lány lennék akkor egy jóképű, okos, magabiztos, illemtudó fiú kellene. Kérdés, hogy valóban ez kell-e az ilyen lányoknak és te hozod-e az elvárásokat. Én mint csúnya, idegesítő, makacs és zárkózott lány nem tudhatom mi kell a fent említett lányoknak. Egyetlen dolog amit tehetsz, hogy tovább próbálkozol és nem kezdesz el járni minden csajjal aki jól néz ki, hanem előbb megismered és ha látod, hogy egy divatból és szivárványpónikból összetákolt üress kecthuposdoboz belülről akkor hagyod a francba és keresel egy másikat.
2016. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én erre csak az tudom mondani,hogy ilyen ..ar világba élünk. Még nincs tapasztalatom az ismerkedesben xd, de szerintem próbálj meg máshol ismerkedni, és ne bulikba.

L

2016. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 davit barbara válasza:
Figyelj lehet hogy azert ragadnak le a kulsosegnel mivel csak az erdekli oket. Az is lehet hogy nem erdekli oket hogy milyen vagy igazabol es hogy milyen tulajdonsagaid vannak,nem onnmagadert ``szeretnek`` hanem csak azert mert jol nezel ki. Szerintem az ilyeneknek csak azert kellessz mert tudjak masnak mondani hogy nekuk milyen pasijuk van. De szerintem ismerd meg jobban oket es utana jarjal veluk. Ismerd meg a belsojuket es tapasztald ki hogy miert szeretnek a kulsodert vagy belsodert.
2016. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!