Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Elmesélem nagyjából miről van szó.17/L vagyok.És van egy fiú,sok a közös ismerősünk,tudtuk hogy ki kicsoda,csak nem ismertük egymást,nem beszélgettünk.Aztán életemben előszőr én kezdeményesztem,mert megszerettem volna ismerni,ezért ráírtam.Csak 10 napja beszélgetünk,minden nap.Minden féléről beszélgetünk,és puszikat küldünk egymásnak,és szokta mondani,hogy aranyos vagyok,vagy ilyesmi (ha olyat beszélünk épp) szerintetek túl korai az ilyesmi?És tetszem neki?Mert végülis nem írna,vagy nem viselkedne így ha nem tetszenék neki.. Vélemény? :) Kérlek,kíméljetek a beszólásoktól és a butaságoktól.Komolyan kérdezem.Köszönöm!

2016. júl. 9. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Chaten keresztül nehéz megmondani. Legjobb lenne, ha személyesen találkoznátok. Vagy még nem utalt rá?

Az hogy aranyos vagy egyértelműen bók, de nem mond túl sokat. A puszik küldése meg kb semmit sem jelent.

Legjobb lenne esetleg elhinteni hogy "jó lenne találkozni" vagy ilyesmi. Ha nem reagál rá, akkor valószínűleg nem keltetted fel az érdeklődését (vagy extrém szinten béna/félénk).

2016. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen,rákérdezett a találkozásra,csak a programom miatt nem tudom mi lesz belőle.De legalább megkérdezte.
2016. júl. 9. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mert végülis nem írna,vagy nem viselkedne így ha nem tetszenék neki.."

Így van. Dehogy beszélgetne Veled minden nap, ha nem találna értékesnek...

2016. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!