Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt hogy kéne lereagálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kéne lereagálnom?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt. A kapcsulatunk elején sem volt minden zökkenő mentes hiszen más lányokkal is írogatott olyanokat ami nekem nem fér bele. De megbeszéltük nem is volt utána baj. De most táborba volt ott megismerkedett egy lánnyal. Alig ismeri de már a szülinapjára elhívta. Mondtam neki hogy ez mennyire zavar de mondta hogs már bunkóság lenne visszamondani. Azt mondta nem bírja ki hogy csak velem beszéljen meg csak barátkozni akar. Bizonygatja mindig hogy szeret meg hogy bebizonyitja hogy nem akar ettol a lanytol csak engem. A szulinapi bulijan en nem leszek ott (mi kulon tartunk kettesben). Es ne hidjetek azt hogy en rovid porazon akarom tartani vagy barmi, csak tanacstalan vagyok.

2016. júl. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Na várj. Szóval az új lányt elhívta a bulijára, de téged nem? Ha ez valóban így van, akkor nem csoda, ha ki vagy akadva, mert ez a bunkóság teteje.

Egyébként régen miket írogatott? Gondold végig. Ha azok esetleg erotikus tartalmú, vagy udvarlós levelek voltak, akkor gáz van. Mert akkor joggal aggódsz.

Ha viszont anno talán egy kicsit túlreagáltad (tedd a kezed a szívedre!) akkor talán most sem kell felkapni a vizet. Csak magadtól üldözöd el, ha megtiltod neki. És barátkozzon csak, de akkor biztos legyen, hogy csak barátkozik.

Nem gátolhatod abban, hogy másokkal is beszéljen, ez tény. Azért, mert egy normális kapcsolatban kell hogy legyenek saját barátai. De ha másoknak is udvarol, akkor dobd ki, mert akkor másra is képes lesz.

2016. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en elmennek a bulijara mar csak azert is h szemmel tartsam meg sztem alap h a baratnom.ott van, attol meg lehet kulon is tartani szulinapot csak kettesben.
2016. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Irtam hogy mi kulon tartjuk, el jon hozzam oda nem tudok elmenni sajnos. Szerintetek ha leulnek beszelni vagy valami? Mert en nem akarom hogy az a lany is menjem
2016. júl. 10. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, mint ahogyan már említettem, nem egészséges ha megtiltasz neki dolgokat. Mert egyrészt ha együtt vagytok akkor muszáj hogy legyen egy kis bizalmad felé. Másrészt, amit megtiltasz, az csak még édesebb lesz.

Ha nem tudsz bízni benne, akkor jobb lenne, ha szakítanál, sajnálom. Ez nem csak a te hibád, ha ő egyszer már okot adott a féltékenykedésre. De keresned kell olyat, aki még nem tett ellened olyasmit mint ő.

Viszont ha találnál is mást, nem szigetelheted el őt mindenki mástól. Mert önzőség, és szerintem nem is vagy ilyen. Ha egyszer már megcsinálta veled a mostani párod, joggal aggódsz, de ha akarsz jövőt ennek akkor sajnos semmit sem tehetsz a lány ellen. Ha meg rossz előérzeted van és képtelen vagy hinni neki, akkor itt az ideje, hogy búcsút mondj ennek.

2016. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Keptelen vagyok szakitani
2016. júl. 10. 12:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Hozzateszem a baratom azon kiakad ha a legjobb baratnommel kirakunk egy kepet, es szivet irunk oda
2016. júl. 10. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyes és négyes vagyok. Írtam egy privátot :)
2016. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!