Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne lereagálnom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne lereagálnom, hogy a pasinak egész randi alatt akkora merevedése volt, mint az eiffel torony és ő is látta, hogy én látom?

Figyelt kérdés
Akkor nem szóltam semmit, de mondanom kéne neki valamit erről?
2015. jún. 8. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem kell semmit mondanod, örülj neki.
2015. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Lol, én tuti elkezdtem volna röhögni szegényen... :D és ettől tuti le is konyult volna neki... és akkor probléma megoldva. :D
2015. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
79%
"Látom örülsz nekem"
2015. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rezi Dencia ***** válasza:
91%
Természetes dolgokon csak az éretlen taknyosok vihorásznak.
2015. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem kell mondanod, magadban viszont mosolyogj, és egy láthatatlan piros pontot beírhatsz a kis emlékeidbe, mert sikerült ezt elérned már magával a személyiségeddel egy férfinél:D Az okos nő tud hallgatni, de észrevesz mindent és semmi nem kerüli el a figyelmét:D
2015. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Már megint 16 évesek vannak a felnőtt kategóriában.
2015. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.: nagykorú vagyok, nem hiszem, hogy egy ilyen helyzetet minden felnőtt képes megfelelően kezelni, nem értem, mi a problémád
2015. jún. 8. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"nagykorú vagyok, nem hiszem, hogy egy ilyen helyzetet minden felnőtt képes megfelelően kezelni, nem értem, mi a problémád"


Nekem tetszettek a viccelődős hozzászólások, sőt, nem is értem miért számít "nem felnőttnek", ha nem besavanyodott fapofával kezelsz minden élethelyzetet.

2015. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érintsd meg legközelebb, hogy tovább húzzad, ha már vagytok úgy. aztán mondd, hogy csapja ki a sarokban, mielőtt elszakad a nadrágja xD egyébként meg ki van éhezve, semmi extra
2015. jún. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!