Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit érezhetett / akarhatott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetett / akarhatott tőlem a srác?

Figyelt kérdés

Szval a legrövidebben leírom. 17 évesek vagyunk. Általánosba 8 évig osztálytársak voltunk. A fiú 2. -os kora óta bír engem/ bejöttem neki/ tetszettem nagyon. Nekem is ugyan így. De ő mindig próbált udvarolni.

Egy faluban élünk. Családját is ismerem, ők is engem. A fiú sokat szokott otthon rolam beszélni. Most kb. 3 hónapja komolyabbra fordult a kapcsolatunk , ugyanis mondta h komoly kapcsolatot szeretne velem, meg szeret elvileg, tetszek neki. Aprilis közepe óta talizgatunk, csók is volt, hazakísért (nalunk még nem volt), én is nagyon nagyon örültem , hogy ennyi év után újra egymásra találtunk... A fiú nagyon lelkesen talizgatott velem, ahhoz képest hogy mondta h ő nem bír varni sokat,türelmetlen ilyen téren...De azert azt meg kell hagyni, hogy sok szunet is volt, meg heti 1-2 x taliztunk csak... Tehát ilyen se veled se nélküled kapcsolat...Most 1,5 hónapja tapizás is volt. Még közelebb kerültünk egymáshoz.utobbi időben kérdezgette tolem hogy meddig kell rám várnia.... Mert ő már szexet akar... En még nem éreztem úgy, hogy ideje lenne még... Most egyik este kihívott es mondta h engedjék tobbet, mert nem jo igy h soha nincs semmi... Es kozben mas csajoknak is ir... Kozben azt állítja h "együtt" vagyunk... Es most letiltott a drágaság az utolso talink után.... Meg ideges volt rám (!) hogy velem semmit nem lehet,napi nem igaz....

Vélemény?


2016. júl. 14. 17:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az utolsó talin azt mondta ha nem fogom meg a f.a.sz.á.t (?) ruha nelkul meg ő az enyémet akkor vege.... Erre köpni nyelni nem tudtam... Mondom k.u.r.v.a gáz vagy...
2016. júl. 14. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Megint egy aki az ilyen állatokba szerelmes.

Aztán azt írod, hogy minden pasi egy féreg.


A leírásod alapján egy igazi tírpák.

2016. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy büdös állat.

Ne foglalkozz már ilyen emberrel.

Komolyabbra fordult a kapcsolatotok? Ebben az ég világon semmi komoly nincs. Azt sem tudja,hogy kell bánni a lányokkal.

2016. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a szex szerinte alap egy kapcsolatban, hogy működjön...
2016. júl. 14. 23:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Elfelejteni meg nem bírom, meg nem is fogom soha mert kis korom óta nagyon jól ismerem és színte az életem része is volt :'( bár csak meggondolná magát ...
2016. júl. 14. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, hogy a szex szerinte alap egy kapcsolatban, hogy működjön..."

Ebből is az sugárzik,hogy minél hamarabb le akar fektetni.

Ne dőlj már be neki!

2016. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak le akarT . Mert tiltott mindenhonnan, hallani se akar rólam... Biztos azert, mert nem tudott lefektetni... Szegény gyerek... Nevetséges....
2016. júl. 15. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Jól mondod!
2016. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!