Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lepjek tul rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul rajta?

Figyelt kérdés
A baratom szakitott velem es nagyon nehezen viselem. Ereztuk egy ideje hogy ez nem mukodik mar koztunk de egyikunk se merte kimondani azt hogy vege. Nem gondoltam hogy enyire fajni fog. Tudom hogy hianyozni fog es mindig szeretni fogom ot de igy lesz a legjobb, neki es nekem is. kerlek adjatok nekem tanacsot mert neha anyira szeretnek kibekulni vele de tudom hogy nem szabad.

2016. júl. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez volt ha gondolod ír üzit..
2016. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idáig vezet, ha nincs kommunikáció egy kapcsolatban. Mondtad, hogy régóta érződik. Ha ezt akkor megbeszélitek, minden könnyebben mehetett volna. Én is tapasztaltam, de tanultam belőle. Ha nem tud két ember őszintén beszélgetni komolyabb dolgokról, akkor nincs is értelme belekezdeni.

Tedd túl magad, foglald el magad és legyen tartásod, vele nem megy. Nincs értelme újra visszaszerezni, hogy újra csalódj.

2016. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazad van .. koszi szepen :(
2016. júl. 15. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? Mennyi ideig jártatok?
2016. júl. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!