Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Még 2014-ben beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Elmondtam neki tavaly év elején, összeveszés és elhidegülés lett belőle. Azóta megint jóban vagyunk. Neki van barátnője. Én még mindig szerelmes vagyok belé. Nem tudok senkit se találni, mert mindenkit hozzá hasonlítok és rajta kívül más iránt nem tudok így érezni eddig. Már lassan két éve szeretem reménytelenül és hiába. Hogyan szabaduljak meg ettől? 17/l

2016. márc. 12. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj el bulizni, ismerkedj (de viszont ne menj bele rossz dolgokba, nem arra sarkallak). A legjobb az lett volna ha nem békültök ki (sajnálom) mert így csak az van előtted hogy ő, és csak ő kell.
2016. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van barátnője. Keress te is valakit. Próbálj másban olyan tulajdonságokat keresni, amik ebben a fiúban nincsenek meg és pozitívak. Járj el a barátaiddal ide-oda, ismerkedj.

+Én nem javaslom, hogy tartsd vele a kapcsolatot. Egyszer már összevesztetek. neki van valakije, tehát nem valószínű, hogy akar tőled bármit, te meg őt szereted. Ennek a vége megint az lenne hogy összevesztek, te meg szenvedsz. Jobb ennek véget vetni. :(

2016. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy haverok azért maradhatnánk. Vagy az se?:( Kapcsolatot megszakítani nehéz lenne, osztálytársak vagyunk.
2016. márc. 12. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbál ne rá gondolni,és ne hasonlíts senkit kozzá képest.
2016. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy fekudjon le elotted es akkor gyalogolj at rajta tul is leptel rajta ennyi xD LoL
2016. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ombre105 ***** válasza:
Keress mást, hova valósi vagy? :)
2016. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok mást találni... Én senkinek nem tetszem, és nekem sem más. Úgy érzem, hozzá senki nem ér fel, számomra ő a tökéletes, csak ő van. Mindenkit hozzá hasonlítok. És sose lesz semmi.
2016. márc. 25. 11:23
 8/8 natasha bedingfield válasza:
Dobj ki minden olyan dolgot ami rá emlékeztet,töröld az ützeneteit én is azt csináltam.
2016. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!