Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Az én sztorim egy tipikus első látásra szerelem. Soha nem hittem az ilyenben mégis megtörtént. Osztálykiránduláson voltunk amikor megláttam egy fiút. Első látásra beleszerettem csak akkor még nem mertem bevallani magamnak ugyanis barátom volt. A fiúval szemeztünk,keveset de beszélgettünk,elszórakoztunk. Amikor hazaértünk pár hétre szakítottunk a barátommal.Akkor később még ráírtam a srácra de nem volt érdeklődő így gyorsan lezavartuk a beszélgetést így nekem elég égő volt. Én 14 éves vagyok a srác 16. Mivel ez 10 hónapja történt tudom,hogy semmit sem akar tőlem akármennyire fáj is. Viszont én szeretem szinte napról napra jobban. Mit tegyek? Hogy lépjek túl ezen? (Kérlek kíméljetek az ilyen ne gondolj rá és hasonló válaszoktól mert az nem válik be)

2016. márc. 24. 10:21
 1/1 anonim válasza:
Töröld ki ismerőseid közül, hogy véletlen se akadj bele facen mert akkor újra rá fogsz gondolni. Próbálj kimozdulni haverokkal, ismerkedni. Velem is volt hasonló szitu, és igazából semmit sem csináltam, az elején azt hittem nehéz lesz elfelejtenem de az idő segített :D Annyira segített hogy azóta megfordult a helyzet, ő irogat és már engem nem érdekel :D
2016. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!