Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Írjak az exemnek? Mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek? Mit csináljak? Hiányzik.

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapig voltunk együtt és az elején minden jól ment, aztán elkezdett keveset érdeklődni felőlem, de amikor találkoztunk jól elvoltunk. Azt hittem ő is jól érzi magát velem, de végül azzal szakított, hogy már nem érez többet, mert "kihűlt a szerelem". Mondta, hogy legyünk csak barátok, de nem tudom ezt azért mondta, hogy ne bántson annyira meg vagy komolyan gondolta. Úgy éreztem én sem érzek már többet, de rá kellett jönnöm, hogy mégis akarom őt. Kérdeztem újrakezdésről, de azt mondta nem szeretné. Azért is fáj annyira, mert ő volt az első komoly kapcsolatom és nem akarom, hogy ilyen gyorsan véget érjen, nem akarom őt elfelejteni. Mióta végeztünk én kerestem őt utoljára és azóta már napok óta nem beszélünk, mert nem írt... Örülnék,ha legalább barátok tudnánk maradni. Szerintetek baj, ha írok neki, hogy hiányzik? Vagy mit mondjak neki? Rossz ötlet keresni? Esetleg valahogy vissza tudnám hódítani? Válaszokat előre köszönöm!

2016. júl. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. Pontosan így szakítottak velem is, annyi különbséggel, hogy a kapcsolat 4 hónapos volt, és szintén én kerestem mikor barátságot ajánlott aztán nem beszéltünk többet. Nekem is ezek jártak a fejemben mint neked. Visszahódítani, írni neki blablabla...

Végül egyiket se tettem. Úgy nézek ki mint aki túltette magát rajta de most is úgy írok, hogy jól kisírtam magam aztán ittam egy nagy pohár vizet...


Képzeld el az ő szemszögéből: van valaki aki iránt már közömbös vagy. Tudod jól hogy szeret de neked csak bűntudatod lenne ha magad mellett tartanád miközben már más kapcsolatra vágysz. Fölösleges lelkiismeretfurdalást okozna neked hogy írt.

Lehet rosszul látom, de a helyedben nem írnék. Bár ez csak egy tanács, dönts ahogy jónak látod

2016. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kihűlt a szerelem? Egy hónap alatt bemelegedni sem tud a szerelem igazából.

Amúgy felesleges gyötörnöd magad, ha nem megy akkor nem fog menni akkor sem piros hó esik. Első komoly kapcsolatod volt mint írtad, de túl kell lépj. Ezt is meg kell tanulnod egyszer! Lesz még ilyen az életben....

2016. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A harmadik szem ***** válasza:

"...nem akarom, hogy ilyen gyorsan véget érjen, nem akarom őt elfelejteni."

Itt rontod el. Amég nem tudod elfelejteni, addig nem vagy elég érett/tapasztalt egy igazi kapcsolathoz, mert ez nem az volt.

2016. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En is igy jartam csak 1 ev utan...kb 2 honapja szakitottunk, mondta hogy maradjunk baratok...ajandekokat vettem neki, irtam neki h imadom stb..csak leegettem magam elotte. Nem ajanlom. Nekem a letiltas vallt be mert kulonben nem birom megallni h ne irkaljak ra..mai napig sirva kelek fekszek de sajnos nem tudok mit csinalni ezzel. 17/lany
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Aki pedig hasonló helyzetben van annak kitartás és ha szeretnétek nyugodtan írhattok, mert talán megértenénk egymást.:) Tudom, hogy el kéne felejtenem, de ez a nyár csak több időt ad, hogy rá gondoljak... Egyenlőre képtelen vagyok elengedni őt, de ahogy mondják az idő majd segít. Csak szerettem volna legalább a kapcsolatot tartani vele, mert én annyira bíztam benne, hogy még sikerülhet valami.
2016. júl. 17. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de egy hónap az semmi, nem lehet komolynak mondani. Ha lett volna fél év, egy év, akkor még azt mondtam volna, hogy az már az.
2016. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!