Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ha annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ha annyira hiányzik, hogy az már nagyon fáj? Mit lehetne tenni ellene? :' (

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most Bud Spencer-ről beszélsz?? :/.. Nézd már öreg volt és ez az élet rendje :3
2016. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen! Nagy forma volt az öreg! :( :)
2016. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó vicc. :D De nem. Nekem a párom hiányzik de nagyon. :'(
2016. júl. 2. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom! :/ Próbáld meg elfelejteni, tudom nehéz de muszáj lesz! :/ 2-es vagyok. :)
2016. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem szakítottunk. Csak dolga van. :C És nem tud velem foglalkozni. :C
2016. júl. 2. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi. Xd Addig menj el barátnőiddel szórakozni, kirándulni. Hidd el gyorsan el megy az idő! :) 3-as ;)
2016. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi 4-es! Xd
2016. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
copjatok le 8 as
2016. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Menj el a barátnőiddel valami jó helyre, skype-olj a barátoddal. :) Ilyenkor a barátnők tudnak a legjobban segíteni. Hidd el, minden rendben lesz, csak az a lényeg, hogy ne nagyon legyél egyedül. Ha pedig inkább a szexuális együttlét hiányzik, maszturbálj. Remélem tudtam segíteni. :) ;)
2016. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáljatok minél többet beszélni, üzengetni hogy érezd, melletted van. Ha ilyen a munkája akkor erre felkel készülnöd, mert ez még elő fog fordulni. Feltalálták már a telefont régen, ha tényleg szeret, tud rád egy kis időt szakítani.
2016. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!