Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek mert jó barátok vagyunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek mert jó barátok vagyunk, de nem akarom elveszteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú, én. Megismerkedtem egy lánnyal úgy egy másfél éve,

Eleinte még tényleg barátként/haverként tekintettem rá. Ős is szerintem, biztos! Egyik nap megismerkedés után kb 2-3 hétre rá, egy hosszabb történet után viccből elkezdett követni és karmolászni, (tényleg viccből mert, alapból a kiváltó okon is együtt nevettünk) és miközben karmolászott a szemembe nézett és ő is az enyémbe és engem valami olyan érzés fogott el ami még soha se, egyszerűen olyan boldogságot éreztem hogy hihetetlen, igazából azon gondolkodtam hogy ölbe veszem csak "többen voltunk" ott 4-en. Nagyon jó volt! (Ez focizás után történt mert szeret focizni és focit nézni is). Majd 2 hétre kb rá megint így ki mentünk, de ugye többen és nem fociztam vele hanem a haverokkal, de ott volt nem messze és végig őt néztem. Mindezek után lett egy ilyen 3 fős csoportunk facebookon és szinte csak ő és én beszélgettünk, Majd lett egy 4 fős, ott is, majd ezek után mondtam neki hogy menyünk át privátba. Ez úgy ismerkedésünk után fél/háromnegyed évre volt. Mostanra 130.000 elküldött üzenet van vele. (a legjobb barátnőjével csak 90.000) Mostanra elég jó barátok lettünk, hülyéskedünk stb. viszont érzek rajta egy olyat, hogy nem is tudom, mintha félne egy párkapcsolattól, pedig bókolok neki, egész végig de semmi, semmi visszajelzés, és ez a legnagyobb problémám, visszahúzódó, mások szerint nem annyira szép (valószínűleg ez lehet az önbecsülés formájának forrása) nekem nagyon tetszik, bearanyozza a napomat, akárhányszor ránézek, képen esetleg élőben egyfajta boldogság fog el, szememben gyémánt! Visszatérve, nagyon jó barátok vagyunk, de én többet szeretnék, és félek hogyha ezt elmondom neki akkor soha többé nem leszünk olyan barátok mint most!


Ui: Sajnos nem az a tipikus lány valószínűleg a családi állapota lehet a baj. Mert elég érdekes anyukája van, Nem "tré" vagy ilyenek csak nem igazán szeretik egymást, és szinte pokollá teszi ezt a korszakot neki.



2016. júl. 17. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia nem értem mi itt a gond ha mind a 2-en szimpatizáltok egymással :) eddig a sztori alapján jól alakul a dolog
2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Latszik odavagy a lanyert meg vissza :) a kerdes o is igy erez?

Ha igen akkor valld be neki..vagy probalj utalni ra h tetszik neked. Valoszinuleg h felos nem fog o kezdemenyezni. De legyetek kettesbe es ugy mondd el neki. Elotte pedzegesd neki h mi a helyzet.

Elhiszem h felsz. Ez termeszetes. Es ha nem jossz be neki olyan szinten akkor tudnal meg varni ra? Az neki csak imponalna. Ha te ugy veszed eszre h meg nem akar kapcsolatot.

Masoknak meg nem tetszik a lany kit erdekel? Neked bejon ez szamit csak :)

Es ha az anyjaval rossz a kapcsolata..esetleg attol felsz h tiltana toled, ha rajonne h mar nem csak baratok vagytok? Ha joba vagy az anyukajaval akkor szerintem nem problema. Egyszer csak megbekelne a helyzettel h a lanyanak baratja van. Ha nem vagytok annyira fiatalok akkor meg plane

En drukkolok neked(nektek) !:)

2016. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1, Ez a baj, hogy nem tudom hogy szimpatikus vagyok-e neki!!
2016. júl. 17. 21:22
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Első sorban köszönöm szépen! Másodjára pedig, ez bajom, hogy nem tudom visszafelé működik-e! Harmadjára pedig, van még 1 gond amit nem írtam le, és ez is nagy akadályozója lehet a dolgoknak. A kor... az a fránya kor... 2 évvel idősebb nálam és sajnos ebben a "korban" ez még sokat jelent (Én 14 ő 16)
2016. júl. 17. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat igen ebben a korban az a 2ev is soknak tunik. De nem feltetlen kizaro ok a kapcsolatotokra nezve.

Mas mondjon azt amit akar. A ti dolgotok pedig h leszarjatok masok mit gondolnak. Ha nektek igy jo, akkor ne torodjetek masok rosszallo pillantasaival. Az a ket ev majd idovel fel sem fog tunni..vagy lehet mar most sem tunik fel senkinek

2016. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, hogyha persze összejön! Mondjuk én azt se szeretném, hogy a barátnői vagy osztálytársai ezért piszkálják. Mert sokan képesek ilyenre, és nem szeretném ha kínosan, rosszul érezné magát. Természetesen én se akarnék sehol se felvágni, hogy "#yeaa16évesbarinőmvan #vouapámdeebruttáál #xyzdeszeretlek stb."
2016. júl. 19. 00:11
 7/9 anonim válasza:
Szerintem mond el neki mert egy idő után neki is fel fog tűni a dolog hogy oda vagy érte. ha meg a lány nem viszonozza esetleg a dolgot ha ér neki annyit a barátságotok akkor az nem fog megszakadni, és ki tudja simán lehet hogy viszonozza :)
2016. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi jelet nem ad, hogy én most tetszek neki vagy, esetleg jó fej vagyok-e. Semmit, így nekem nehéz betájolni mit gondol rólam, esetleg vonzódik-e hozzám!
2016. júl. 19. 11:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Még 1 utolsó kérdés! Mit csináljak akkor ha minden bókomra úgy válaszol hogy "Chhhh" vagy "Nem is vagyok szép" stb. ??? Valami ötlet hogy törjem meg??
2016. júl. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!