Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire számottev...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számottevő egy kapcsolatban ha az egyik fél "szegény" családból származik?

Figyelt kérdés

Ha a szülei nincsenek úgy eleresztve és ez kissé körülményessé teszi a dolgokat, randikat.

Szerintetek ez mennyire kizáró ok egy kapcsolatban?

Pl. az egyik fél gazdag, a másik szegény. A gazdagabb fél mit gondol ilyenkor?


2016. júl. 18. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolna? A tini párkapcsolatok témában eltartottak vannak ugyebár,szóval senki sem tehet arról,milyen családba születik.Később kis szerencsével és szorgalommal talán lendíthet az anyagi helyzetén,bár ez mágyárország.

Szerintem a kapcsolatban nem ez a legfontosabb,plusz vonatkoztassunk el a mai 'lányok'tól.Ha tényleg szeretik egymást,kiállnak egymás mellett,ebből nem lehet gond.

2016. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmire gondoltam, annyira nem látok bele ebbe a helyzetbe.

Én itt konkrétan arra, gondoltam, hogy lenézi-e az egyik a másik szülőjét, mert az oké, hogy szeretik egymást, de ez a lenézés mennyire fordul elő.

2016. júl. 18. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kéne hogy számítson. Én mindkét helyzetet ismerem, régebben eltartottak a szüleim és elég jómódúak, de már 1-2 éve megromlott a viszonyunk, ezért koleszba kerültem és magamnak kell megkeresnem a költőpénzt, csak a telefonszámlám van kifizetve és annyi. Tényleg behatárolja a lehetőségeimet kicsit ez az új életmód, nem tudok csak úgy kiutazni például a barátnőmhöz Győrbe minden hétvégén mint régebben, de ettől még nem romlott meg a viszonyunk, csak kicsit kevesebbet találkozunk.


Ha nem távolsági kapcsolatról van szó, szerintem még kevesebbet számít. A szeretetet nem lehet megvenni. 19f

2016. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez van, bár nem azt mondom hogy a barátomék templom egere, (de sok dolog nincs még akár étel szinten is amit spórolás miatt nem engednek meg maguknak) meg azt se mondanám hogy mi hű de gazdagok vagyunk, de valamivel átlag fölött (2 autó, külföldi nyaralás, stb). Nincs ebből különösebb probléma, ha találkozunk inkább valamelyikünknél vagyunk, én nem is igényelném hogy vigyen ide oda, az meg nem opció hogy mindenért mindig én fizetek mert az rosszul esne a barátomnak. Azt se várjuk el egymástól hoyg drága ajándékokkal halmozzuk el egymást, mindketten többre tartjuk a kézzel készített apróságokat. Szóval megoldható, nem nézem le emiatt:)
2016. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is fontos,hogy kb. Egy szinten legyenek...exem családja sokkal szegényebb volt mint az enyém,mindent megkapott tőlünk ,sose maradt ki semmi jóból mert neki nem jut annyi stb. És mégis mindig felhozta ,hogy nekünk ilyen könnyű olyan könnyű ,neki meg milyen rossz és jajj de kell őt sajnálni (teszem hozzá,hogy el volt nálunk tartva...) Szóval a nagy szakadék a két fél közt hamar vezet fusztráltsághoz a szegényebb fél számára , a gazdagabb meg előbb utóbb azt fogja érezni,hogy csak a pénze kell neki..
2016. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem az a fontos hogy szegeny nem szegeny hanem a szerelem a fontos....
2016. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából ez attól függ, hogy mennyire értelmesek, mert ha azok, akkor mindketten fel tudják fogni, hogy egyikük se gazdag, csak az egyik fél beleszületett a jóba, a másik pedig nem. De nem gondolom, hogy a tinik közötti kapcsolatnak a pénzről kellene szólnia.
2016. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!