Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is inkább hallgatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is inkább hallgatnia kéne ezek után?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel szakítottam 6 hónap után áprilisban, mert megcsalt. Érettségi és nyelvvizsgák miatt nagyon sokat tanultam viszont ami szabadidőm volt azt 90%-ban vele töltöttem. Leültünk többször is megbeszélni, hogy az érettségi nekem nagyon fontos(értette ő csak foghegyről vette mert 2 éves képzésre megy) ezért készülök rá ennyit. Ő elhitette velem, hogy ő megérti tovább akarok. tanulni ezért tanulok most ennyire sokat, ezt mutatta felém. Közben már április elején elkezdett kavarni a hátam mögött egy sráccal. Akivel egy nagyobb buli után haza ment és szexeltek(ez április 23-án volt). Ezt biztosan tudom mert exem nem tudta de volt ott két lány ismerősöm és ők buktatták le. Mikor Hétfőn beültünk kávézni rákérdeztem milyen volt a buli, csak annyit mondott semmi extra ez balhézott azzal az meg ezzel. Aztán rögtön rákérdeztem milyen volt y az ágyban és azonnal lefagyott. Elmondtam neki, hogy felesleges kamuzni inkább csak mondja el szépen az igazat erre felállt elkezdett bőgni és elrohant. Én megittam a kávém elmentem barátomékhoz elmondtam mi történt aztán jött ugye a társaságunkban szokásos Jack Daniel's-es lelkizés aztán mikor már 5 voltunk jött a "Szerintetek is elbeszélgessünk a kis ge****el(sráccal) ?", "Hagyd találsz jobbat", " 'Rékát' ismered elég jól néz ki és nagyon kedves lány?" beszéltem utána exemmel is persze én voltam a hibás mert nem voltam képes elég figyelmet ráfordítani csak az a hülye magolás ment stb A lényeg, hogy nem rég fesztiválozni voltunk aztán mikor ültem a társaságommal egy sörpadnál beordított az a srác exemmel az oldalán(persze mert utána össze is jöttek azonnal huha persze egy hét alatt). Én meg vissza, hogy ha ekkora a retek nagy a pofád gyere ide elindult ő is én is így hát félúton találkoztunk aztán ott feszengett a kis tacskó, vitatkoztunk utána egyszer csak mellkason vágott mert elmondtam szerintem mekkora féreg ő is meg exem is hát hirtelen nagyon fájt viszont után 2 akkorát ütöttem az arcába, hogy megfeküdt haveromék ekkor lefogtak és elvittek, lenyugodtam utána ment a party tovább. Másnap exem rám írt egyik barát nője profiljárók, hogy mekkora barbár gyáva kutya vagyok mennek a rendőrségre meg majd a srác haverjai megkeresnek(nem mintha ismerném az összes "haverját" az iskolából XD ). Azóta se mert lépni semmit egyik se mert annyira életképtelenek viszont az felmérgel, hogy még van képe rám írni ilyen fenyegetőzéssel.

2016. júl. 21. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igazad volt énis ezt tenném. Sz@rd le a csajt csitri nem érti meg hogy fontos neked a tanulás. A csávó meg ha akkora cs***ka volt hogy beugatott utána meg kifeküdt ő baja. Én nagyon bírom az ilyen szólok apunak meg anyunak meg havernak, ő miért nem tudja megoldani? Szép volt tesó IGAZAD VOLT!
2016. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát hallod, k*rvára igazad volt! Mi az ,hogy még ő vág mellkason téged?? Neked kellett volna beleverni a fejét abba a rohadt sörös asztalba ,hogy megtanulja egy életre. Jól tetted ,hogy bevertél neki! De a kis ex barátnő se semmi.. még fenyeget? Gratulálok hozzá ez se képes többre. És ezek után még neki áll följebb? G**ire igazad volt!!!
2016. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy pofán basztad 1-2x. Menjen a rendőrségre. Mellkason vágott, fesztiválon voltál, voltak szemtanúk. Te önvédelemből ütöttél. A nőt meg szard le. Felesleges a kapcsolatot is tartani vele. Aki 1x átbasz, másodjára is átfog. Lesz másik.:D:D:D
2016. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazad van. Nem teljesen ide tartozik, de..

Én se tűröm amikor a barátnőmet piszkálják, vagy valamit tesznek ellene, kiállok mellette meg az igazam mellett is. Már többször kellett barátoknak is lefogniuk, hogy ne tegyem a férget a földdel egyenlővé. Azóta még mindig megy a baszogatás..

2016. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van!! Respect
2016. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!