Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Ez a fiú ellenség egyben exem is. Tavaly jártunk együtt aztán szakítottunk mert hazudozó figyelem zavaros hűtlen volt aki játszik mások érzelmeivel és ebben leli örömét sajnos mikor ezt fel ismertem benne dobtam. A probléma az hogy régóta azt teszi hogy amikor nincs nő neki a láthatáron engem használgatni akar sexre mikor nem hagyom magam akkor ellenem fordul keményen. És egyszerűen állandóan tönkre teszi a kapcsolataimat ellenséges velem minden értelemben és jelenleg oda ment dolgozni egy nőért akiért éppen verseng ahol a jelenlegi párom is dolgozik és nem akarja hogy legyen egy normális párkapcsolatom folyton be kavar nekem és meg állás nélkül ellenségeskedik. Kétségbe esetten keresek megoldást mit tegyek hogy végre kiszálljon az életemből békén hagyjon engem élje az életét csak engem hadjon békén.

2016. júl. 24. 15:51
 1/3 anonim válasza:
A legjobb, ha beültök valahova, és megbeszélitek a dolgokat. Tudom, hogy nem egyszerű, de amit csinál, az már zaklatás, és a srácnak magával van a legnagyobb problémája, úgyhogy ha följelentenéd őt, valószínűleg az sem változtatna semmin, vagy durvulna a helyzet. Kitartást!:)
2016. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utáljuk egymást de én azt szeretném ha elfelejtene engem és nem kavarná nekem a kakát és nem nevezhető zaklatásnak mert nem hivogat se nem járkál hozzám hanem a kakát kavarja nekem durván mi közben pasim van és ő meg csajozik és egy nő miatt ment oda dolgozni ahol a pasim is dolgozik a legrosszabb egy városban élünk.


Amúgy ő 23éves én meg 25éves vagyok.

2016. júl. 24. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Erdekes helyzet.

Mit csinal? Hogyan keveri a "helyzetet" korulotted?


figyeld csak mit irtal?

"A probléma az hogy régóta azt teszi hogy amikor nincs nő neki a láthatáron engem használgatni akar sexre mikor nem hagyom magam akkor ellenem fordul"

Mit jelent az "mikor nem hagyom magam"? Ezek szerint van olyan hogy hagyod magad? Tenyleg? Es utana csodalkozol ha hulyere vesz? Kirugtad. Vege. Lezartad..... akkor utana nem "hagyom magam". A vonat elment.

Azzal hogy reagalsz egyebkent adod ala a lovat. A ficko "nem letezik" a jovoben: halott. Oszt kesz! Es ha bekavar megint? "Kimodta ezt? Honnan jon ez?... jaaaa?!?! Bolond lyukbol, bolond szel fuj"

Az ilyen embernek addog van hatalma feletted mig hagyod. Engedd el! Uralkodni ugysem tudsz rajta. Nem tudod befogni a szajat; megtiltani neki hogy beszeljen.... Figyelmen kivul tudod hagyni....de nagyon figyelmen kivul!

2016. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!