Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldanátok, meg ezt a...

Hogyan oldanátok, meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Munkahely második hetében részese voltam, két kolleganő vitájának. Be is lettem hívva az irodába, hogy modjam el mi történt az én szemszögemből. Azóta két tűz közözz érzem magam. Az egyik megállás nélkül szidja szapulja a másikat. Hiába kértem mindkettőjüktől, hogy intézzék el egymás között el, mindig fúrja-faragja a másikat. Ha erősebben kérem, hogy de rá van kattanva a másikra, akkor meg ő jön nekem, hogy ez sérti az ő érdeket... nagyon negatív ember, a nap 24 órájában panaszkodik, és folyton a másik felől kérdez, rámtámad szóban, hogy ne mondjam már neki, hogy nem mondott róla semmit.. A másik már eleve kiközösített személy, nem is mondott róla semmit rosszat. 5-en vagyunk a munkahelyen, az egyikkel beszélek mindig dul fúl, de olyan módón, hogy kikészít. Másik, korrektul viselkedik, nem panaszkodik, de ha vele beszélek, akkor kiközösítés vár rám is.
2016. jún. 30. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már 2-en lesztek, akkor csak még egy valakit kell magatok mellé állítani :) Gondolom, a többiek is látják, hogy milyen fúria a másik nő :)

De ha nem, akkor is 3-an kiközösítenek 2-őt?? Hogy??? Nem 20-an vagytok, ahol ti lennétek a két kívülálló.

Én azzal beszélgetnék, akivel akarok. Nyilván inkább a normálissal.

2016. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5-en vagyunk, velem együtt ( két hete kezdetem) Így hárman közösítenek ki egyet.
2016. jún. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!