Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tüntessem el a csajt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tüntessem el a csajt a képből?

Figyelt kérdés
3 hete együtt vagyok a barátommal és én nagyon szeretem, és elméletileg ő is engem. Nagyon szeretek vele lenni de az egyik haverja és annak barátnője jóban van a barátom exével. Amikor ők is ott vannak sokat szóba kerül a csaj ami engem nagyon idegesít de ha ez nem lenne elég nagyon szép lányról van szó.... :/ a barátom nem tudta őt elengedni mert mikor szakítottak egy idő után megint kikötöttek egymás mellett. Meg mikor beszélnek akkor annak az a vége hogy újra össze jönnek. Most egy ideje nem tartja a párom az exével a kapcsolatot meg mikor beszélnek akkor két perc múlva már veszekednek is. Viszont én két hete hallottam ahogy a barátom hiányolta a csajt a haverjának, de eközben meg mondogatja nekem hogy mennyire szeret. Mániákusan rettegek attól, hogy az exével megint elkezd majd beszélni mert a barátom eddig kevés lányhoz volt hűséges (köztük ahhoz a csajhoz) és azzal a lánnyal csalta már meg egy barátnőjét. A csajnak nincs most pasija ezért is félek annyira. Ti mit tennétek a helyemben? Hogy iktassam ki az életéből az exet?

2016. júl. 25. 13:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy. Semmi jogod egy baráti közösséget szétbontani.


Téged megnyugtatna, ha csak azért nem jönne össze a barátod a volt barátnőjével, mert nem találkoznak?

2016. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
photoshoppal nem bonyolult
2016. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Igenis jogom van szétbombázni egy baráti társaságot ha az a csaj veszélyezteti a kapcsolatom.

És sajnos nem photosoppal van jó alakja és szép arcbőre hanem azért mert anyuci és apuci mindent a popsija alá tol

2016. júl. 25. 13:37
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Először nőlj fel és lásd be hogyha a bárátod az exét még emlegeti akkor veled azért van, hogy őt elfelejtse. Másodszor miért vagy vele, hogyha nem bízol benne? Ne erőltesd addig ezt a kapcsolatot amíg az alapvető bizalmat sem tudod neki megadni.
2016. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bizalom a kapcsolatotokban, akkor miért vagytok együtt? Hogy az eredeti kérdésedre is válaszoljak, elég kellemetlen ez a helyzet :/ Ne a lányt akard kivenni a körből, hanem azt érd el, hogy a barátodnak ne legyen "kedve" újra visszamenni hozzá. Légy nagyon kedves vele, csináljatok valami olyat, amit mind a ketten élveztek. Azt talán majd jobban összehoz titeket.
2016. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Azzal nem fogod magadhoz láncolni a barátodat, hogy ilyen rosszindulatú vagy.
2016. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagyok vele és mindent megteszek azért hogy én legyek neki az első. És nem vagyok bunkó se rosszindulatú de az a csaj már sokszor össze jött a barátommal és ha akarná miért ne sikerülne neki most is? Folyton azt érzem hogy jobb nálam, és a barátom haverjai miatt még csak elfelejteni sem tudom mert folyton emlékeztetnek arra hogy létezik.
2016. júl. 25. 17:13
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó, de azért "r****c volt barátnő" kulcsszót adod meg a kérdésednél.

Mégis mi rosszat tett?

A barátod, na, ő tett rosszat, hiszen írtad, hogy hűtlen volt többször is: veled máshogy lesz?

Miért nem őt veszed elő? Egy olyan embert választottál, akiben nem nagyon lehet megbízni. Mégis mire számítottál?

2016. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A csaj csak annyi rosszat tett hogy többször is újra összejött a barátommal és hogy nem tud leakadni róla. Ha a párom nem keresi akkor ő kezd el egy idő után érdeklődni iránta. Viszont a párom meg ha keresi akkor kéreti magát végül az ágyában köt ki. És nem tartom igazságosnak hogy a csajt a barátom sosem csalta meg még mást azzal a ribivel meg igen. Idegesít hogy az a csaj az orránál fogva tudja irányítani a szerelmem és hogy mindig másodiknak érezhetem magam mögötte. Bármit csinálok biztos ő jobban csinálta nálam.... Mikor a barátom részeg nem engem hív fel hanem őt. Normális ez? Ki akarom készíteni azt a nőt.
2016. júl. 25. 19:20
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha őt fontosabbnak tartja nálad, veszett fejsze nyele kedves kérdező :(
2016. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!