Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a képből...

Hogyan tüntessem el a képből az exem párját, erről így mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az a nő egy rosszindulatú, gusztustalan nő. Mindent megtett azért, hogy az exem megutáljon és eltávolodjon a gyerekeitől, hogy ne fizessen semmit a gyerekeknek. Nem bírom idegekkel már és hiába is mondom az exemnek, persze én leszek a szemét. Most arra gondoltam, hogy mivel az exem úgysem hinne el semmit, ezért felveszem a kapcsolatot a nővel és azt mondom neki, hogy miután ők összejöttek velem megcsalta, tudom, hogy mennyire féltékeny és talán akkor ott hagyná, lehet hogy ez szemét dolog, de nekem a gyerekek a legfontosabbak. Van más ötlet? Ma megteszem egyébként.

2016. jún. 27. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem aláznám meg magam ezzel.

A gyerektartást kérd levonásként, az exnek meg megjegyezném hogy ne lepődjön meg, ha a gyerekek majd rá se nyitják az ajtót.

2016. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ez számodra megalázó, nem a lány számára és nem a volt férjed számára. és abban sem vagyok biztos, hogy ez a gyerektartásról szól, de mondjuk, hogy elhiszem.


kényszerítsd ki jogi úton a gyerektartást, az meg az exed döntése, hogy nem akar a gyerekeivel találkozni. mondhatod, hogy befolyásolható, de téged lehetne befolyásolni úgy, hogy ne akard többé látni a gyerekeidet? szerintem nem. gondolkodj el ezen.

2016. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást nem lehet csak úgy nem fizetni. Amit tervezel az primitív, nevetséges és szánalmas. Menj el bíróságra és kérd a törvényileg neked járó pénzt a gyerekek után. Akit pedig egy nő el tud választani a gyerekeitől, az nem is érdemli meg a láthatást sem, ezt is elmondanám a bíróságon.
2016. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Imádta mindkét gyerekét addig amíg ő nem volt. Kapcsolattartáskor jött, azon kívül is vitte programokra. Ünnepekkor ajándék, hívta őket telefonon, hogy hogy vannak stb. Eleinte nem volt gond, de ahogy komolyan összeköltöztek (már ez sem most volt), egyszerűen elmaradtak kapcsolattartások, először kevesebbet, aztán nem hívta őket telefonon. NEM VETT SEMMIT A GYEREK SZÜLINPJÁRA, semmit, fel sem hívta, és nem azért mert nincs rá keret, emelett vagy nem annyi gyerektartást küld vagy egyáltalán nem küld, de ismétlem lenne rá. Most komolyan ennek mi más oka lehet? Soha nem bánt így a gyerekekkel. Egyébként a gyerekek sem kedvelik őt, bár én soha de soha nem mondtam rá semmit. Egyszerűen nem érzik jó magukat ha ott van, mert úgy érzik nem szereti őket, biztosan van benn valami, de ő egyszerűen nincs tekintettel a gyerekekre. Higgyétek el ez a végső elkeseredésem, mert vagy hagyom és a gyerekeim isszák meg a levét, mert apa így szépen lassan eltávolodik, most tényleg mi mást tehetnék??
2016. jún. 27. 08:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Legyen a történetben a gyerektartás a legkevesebb. Szereti ezt a nőt nyilván és borzalmasan manipulálja, lehet hogy azért próbálja a gyerekektől elszakítani mert féltékeny nem tudom, hallottam már ilyet. Lehet ha erre képes az apa, akkor nem apának való, de a tényen nem változtat, hogy annó én őt választottam és ő a gyerekeim apja és jó apa volt.... tök mindegy hogy most milyen, de nem nézhetem tétlenül, hogy szenvednek a gyerekek, mert fáj nekik és inkább alázom meg magam 1000szer csak történjen valami
2016. jún. 27. 08:41
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha az apa nem kíváncsi a gyerekekre azt nem fogod tudni megváltoztatni sajnos, mert ezt neki magának kéne belülről éreznie. Persze azért mindenképp mondd meg neki hogy rossz dolog hogy nem vett semmit a gyereknek szülinapjára.

Ez a kavarás meg amit írtál az ex nőjével, kétlem hogy hinne neked és csak még mélyebbre ásnád magad/magatokat a mocskolódásban. Nem fogod tudni elválasztani őket, ha erőszakoskodsz inkább veled fog még tovább romlani a volt férjed viszonya.

2016. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem azt mondjuk, hogy nem az OKA a csaj a viselkedésének, hanem azt, hogy aki menni akar, az menjen. Az én férjemet hat lóval se lehetne elhúzni a gyerekétől, akkor se, ha elválnánk és új csaja lenne. De tudod, könnyű Katát táncba vinni, ha ő is akarja!
2016. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy semmi.

A szeretetet, törődést kierőszakolni, manipulatív eszközökkel megszerezni nem lehet.

2016. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Eltudod képzelni, hogy egy új kapcsolat miatt hanyagold a gyerekeidet? Gondolom nem, mert ők a legfontosabbak! Ha az exednek elég fontosak lennének a gyerekei, nincs az a nő a világon, aki megakadályozhatná, hogy tartsa velük a kapcsolatot! Könnyű a másik nőt okolni, de hidd el, ha akarna a gyerekeivel lenni, megtalálná rá a módot!
2016. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Még mindig szerelmes vagy belé, hogy ennyire féltékeny vagy?
2016. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!