Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 évesen még nem volt komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen még nem volt komoly kapcsolatom ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok mert már vágyok rá egy ideje, eddig éltem sokat, nem volt gondom a lányokkal. Sok hülyítettem senki mindig korrekt voltam össze is futottam olyannal akivel komolyan is alakulhatott volna de akkor nem vágytam rá. Most viszont már egy ideje nagyon és most meg nem találok senkit... Ez mitől lehet? Nagyon szar, mert nagyon vágynék egy normális társra a minden napokban és nagyon komolyan tudnám gondolni :(
2016. júl. 22. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a mai világban nem csodálom,hogy nehezen találsz magadnak olyan párt,aki komolyan gondolja.Szóval igen...szerintem ez normálisnak mondható.

Legyél kitartó és ne add fel!Előbb-utóbb bele fogsz botlani abba a személybe ;)

2016. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De annyira le vagyok már hangolódva meg le vagyok törve.... 2 jó barátom már becsajozott és így duplán nehéz ismerkednem élőbe mert ha megyünk valahova ők hozzák a barátnőiket is... Hol érdemes keresgélnem ?
2016. júl. 22. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj én is 21 éves fiú vagyok eddig két lány volt az életemben egyik 2.5 évig de ez csak "barát" volt eprsze én fullra bele voltam zuhanva ő meg tolj a fejemre..több volt köztünk mint barátság de sosem jártunk nem volt a barátnőm mert ő mások előtt szégyelt engem ho lott egy szállal nem volt különb nálam.

Mostani barátnőmmel vagyok együtt 1 év 7 hónapja nagyon boldogok vagyunk együtt szeressük egymást kölcsönösen ő az életemben az első komoly kapcsolatom.

És nem kell el borzadni rajta de csak 15 éves most.

De koráhozz képest nagyon éret még ha gyerekes is de én is az vagyok így ez ez ne mjelent gondot. :)

Igaz 15 éves az előző úgy mond "barátom" -hoz képest sokkal éretebb pedig fiatalabb 3 évvel tőle.

Remélem még sokáig együtt leszünk igazábol hiába vagyunk boldogok nagyon csekély esélyt látok arra hogy együtt fogunk maradni ki tudja mit hoz a sors.De ha ő amradna velem akár az egész életem le élném vele szívesen.Nem csalnám meg mert nem vagyok az a típus.

2016. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háát..ennyi idősen azért már el kell gondolkodni lehet valamit nagyon szatul csinálsz.
2016. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Színvonalas kérdés, színvonalas válaszokkal! Korrekt! :-)
2016. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hojdák János válasza:
igen én is 21 vagyok és még eddig nem volt soha senkim, a mai világba nagyon nehéz normális kapcsolatot találni, legyél kitartó és egyszer össze fog jönni
2017. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!