Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még nagyon nincs túl az exén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nagyon nincs túl az exén és néha nagyon bántóan viselkedni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 17/l, barátom 19/f. Előttem volt egy elég hosszú kapcsolata de abban a kapcsolatban a lány nagyon sokszor átverte és megcsalta. Ha előjön valami téma sokszor felhozza példának az előző barátnőjét hogy vele hogy volt, olyan is volt már hogy elmesélte részletesen ahogy szexeltek vagy ilyesmiket csináltak. Szerintem ez nagyon nem normális. Mi még nem feküdtünk le mert én még soha nem voltam fiúval és kicsit várunk még vele. De ahogy ezeket mesélte annyira elment a kedvem az egésztől szex témától. Van amikor eléggé magába fordul és olyankor mindig abban kételkedik hogy jó döntés volt e összejönni velem és szakítani az exével, és ilyenkor elég bántó dolgokat is mondd, abban sem vagyok már teljesen biztos hogy nem azért van e velem hogy ne maradjon egyedül (mert erről is volt már szó és ezzel kapcsolatban nem igazán adott egyértelmű választ, elég szeretethiányos amúgy). Nektek mi erről a véleményetek?

2016. júl. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azért van veled, hogy legyen valakije. Most ebbe vagy beletörődsz vagy szakítasz vele. Nem szeret.
2016. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy elég buta lehet szegény, ha úgy megy bele egy kapcsolatba hogy majd az vigaszt nyujt az előző csalódásaira.


Az hogy hasonlítgat az exére, egyértelműen mérgezi a kapcsolatotokat, viszont ezt nem tudatosan teszi, friss még neki a trauma nem zárta le.


Na most ezért nem kellett volna új kapcsolatba belemennie, mert most egy szegény ártatlan lány (Te) szpoik az ő hülyesége miatt.

2016. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így gondolom. Csak mégis annyira ragaszkodik hozzám és folyton mondja hogy mennyire szeret, de már nem nagyon tudom elhinni. De ha szakítok is vele tuti visszamenne az exéhez mert nagyon szeretethiányos és nem hiszem hogy egyedül sokáig kibírná...
2016. júl. 29. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy erő kell ahhoz az embernek hogy ilyen szeretethiányos állapotba ne meneküljön másik kapcsolatba, de ha nem zárja le és dolgozza fel az előzőt akkor az azutáni szakításkor duplát kell, és annak sosincs jó vége. Talán kérdezd meg tőle hogy tudsz e valahogy segíteni neki hogy túllegyen rajta ha tényleg szereted és szeretnél vele lenni ha ebből nem veszi a lapot akkor tényleg a szakítás marad csak.
2016. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után jöttetek össze? Mikor dobta az exét és mióta van veled? Mert már bocs, nekem 2 éve lett vége egy kapcsolatomnak és nem lettem túl rajta.

De én nem is keresek.. nem teszek tönkre mást is.

2016. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!