Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdeklem a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal nagyjából másfél hónapja. Elkezdtünk beszélgetni és nagyjából fél órát beszéltünk. Ekkor nagyon beszédesnek ismertem meg, sokat beszélt és egy pillanatra sem maradtunk valamilyen téma nélkül. Miután elköszöntünk egymástól nagyjából 10 perc múlva már be is jelölt facen. Utána nem nagyon találkoztunk és nem is beszéltünk nagyjából 1 hónapig. Eszembe jutott hogy vajon mi lehet vele mert rég láttam. Ráírtam facen, de chaten nem nagyon tűnt úgy mint aki nagyon akarna beszélgetni, nagyrészt csak kérdezgettem ő meg válaszolt, ritkán kérdezett vissza. Néha órák teltek el mire visszairt.

Ezt most azért lehetett, mert csak nem szeret chaten beszélni és ha találkoznék vele megint olyan beszédes lenne vagy mert nem érdeklem és nem szeretne velem beszélni?

Ha esetleg nem érdekelném őt akkor miért válaszol az üzeneteimre és nem mondja meg, hogy nem érdeklem? És akkor az első alkalommal miért beszélt annyit és miért mesélt olyan sokat magáról?

16F


2016. júl. 30. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha ezt megkérdeznéd tőle, hogy mi is is a baj! És lehet történt vele egy két dolog ami ilyenné tette...
2016. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. De ne arra kérdezz, hogy érdekled-e, mert az elég önző lenne, hanem inkább azt, hogy van-e valami baj. Az már inkább hatna úgy, hogy odafigyelsz rá, és feltűnt neked.
2016. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!