Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez tényleg ennyire ciki lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire ciki lenne?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok és mindig úgy alszok, hogy van egy plüss, amit megölelek. Barátnőm pedig folyton cikiz miatta és folyton kiröhög. Jó, lehet vicces, de nekem ez így jó :D Csak rosszul esik, hogy ő így vélekedik róla.
2016. júl. 31. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos :)

En errol azt vonom le hogy bujos vagy es sokat jelent neked valaki szeretete :))

2016. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem elég furcsa ennyi idős korban... De ha neked ez jó, tedd ezt.
2016. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd gondolom aranyosnak találja. :)
2016. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rugd ki a baratnodet, ha kicikiz.

A pluss allat lehet hogy a karod/kezed alatamasztasara kell, csak te nem parnat hasznalsz erre. Lehet lelki okod is, de semmikeppen sem kicikizni kellene teged emiatt, hanem, ha szeretlek, akkor elfogadlak olyannak, amilyen vagy, hiszen azert szeretlek, mert te vagy Te. Nem???

Az en ferjem egy kisparnat "olel", gyakorlatilag a karjanak kell az alatamasztas. Ha a karja lecsuszik a parnarol, tiz percen belul felebred, mert elzsibbad a konyoke. Lehet cikizni, de az nem barat es nem szeret teged igazan.

Ja, a ferjem 29, szoval nem venember es nem kiskamasz. Nekem meg nem jutott eszembe cikizni mert kisparnaval kell aludnia.

2016. júl. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki!
2016. júl. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Persze, kicsit hülye érzés lehet amikor meglátod a barátod egy rózsaszín plüs vizilóval, de most komolyan :,D

Egyébként az emberek 3 okból ölelnek egy plüst:

-Hiányzik nekik valaki, és a rudatalatriuk azt az embert(esetleg állatot képzeli oda)

-Az oldalán alszik, kell az alátámasztás, a többi párnáinak meg érdes a felülete, esetleg a plüsnek még ilyen idióta lábai is vannak, ezért körbe kell fogni, hogy ne másszon el (mert egyébként lehet kicsúszna a feje alól, nem azért mert elsétál a plüs :D )

-Plüsfüggő .-.

2016. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, hanem aranyos. Én nem cikiznélek ezért. Én is plüssel alszom. :)
2016. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem ciki! Nekem is volt de kinőttem. f.
2016. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen ez már elég gáz szerintem.
2016. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
cikinek nem ciki de ne ezzel vágj fel a haverok előtt
2016. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!