Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitség kéne! Barátom vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség kéne! Barátom vajon szeret még? Helyesirásért bocsánat nm vagyok magyar származasu

Figyelt kérdés

már majdnem egy éves a kapcsolatom és ugy kezdödött hogy legjobb barátok voltunk 4 hónapig, ő segitett ki a depresszióból és ott volt akkor amikor a "barátnőim" otthagyak egyedül. szóval kezdetek óta nagyon nagyon fontos volt számomra. ugy volt a kapcsolatunk hogy régebben csinált egy két hülyeséget de aztán megváltozott.. most rossz társaságba került elkezdett cigizni meg egyszer berugva volt és ugy találkozott velem.. szokott agressziv lenni és nagyon perverz de legtöbbször azért valamennyire érzem hogy szeret. első kapcsolatom, de szerintem nem normalis ha már egy évesek leszünk és szülinapomra nem kaptam semmit és már hónapok óta halasztja az ajándékom... szokott lányokkal is lógni ami kiakaszt de aztmondja mindig ne legyek féltékény csak engem szeret... nemtudom mit csináljak néha ugy érzem már nem szeret pedig én őt nagyon... ha találkozunk mindig másokról beszélünk... 14 éves vagyok egyépként de ne itéljetek meg a korom miatt... Mit csináljak? Szerintetek szerethet még vagy már megunt?

normális válászokat:(



2016. aug. 1. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.. Tudom nehéz, de és ha feldobnád a témát? Hogy te úgy érzed valami megváltozott köztetek és javítson ki ha tévedsz.. Az a baj ,hogy ennyiből nehéz megítélni ,hogy szeret-e még vagy már nem olyan fontos neki a kapcsolat..

Mindenképp beszélj vele! Ő is annyi idős mint te?

Remélem segítettem:)

2016. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Azért külföldön is nagybetűvel kezdik a mondatokat nem?
2016. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

#2 komolyan? Ez a legnagyobb gondod?

Es kerdezo tenyleg ezt a dolgot vele kell tisztaznod

Ha azt mondja szeret akkor tenyleg igy erezhet irantad. Bizz benne, es ha nem javulnak a dolgok akkor kar szenvedned

2016. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:(
2016. aug. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!