Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

14 éves lány vagyok. Nem volt még fiúm. Egy fiú ismerősöm szeretné, hogy a barátnője legyek. Többször is láttam, egy iskolába jártunk, de kiköltözött Németországba a szüleivel. Tegnap együtt voltam Vele, beszélgettünk suliról, hány éves vagy, milyen Németben az élet..És este pedig rámirt. Ugye beszélgettünk, és kérdezte, hogy össze jönnék-e Vele. Mondtam nemtudom, alig ismerlek. Nem akarom megbántani!! Jófej, kedves és mókás, de komoly srác (15 éves) és szimpatikus is..De nem tudom mit tegyek. Tanácstalan vagyok, ma reggel találkozom Vele és megszeretném Vele beszélni ezt, de nem tudom, hogy kezdjem...Furcsáltam, hogy nem élőben kérdezte, hanem Facebookon keresztül akart felszedni.... :/

Köszönöm Aki elolvasta ezt és köszönöm előre a válaszokat!!! :))

Legyen szép napotok!



2016. aug. 2. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed.Ne az alapján dönts , hogy itt miket írnak.De ha még csak tegnap kérdezte meg hány éves vagy, akkor szerintem túl gyors.
2016. aug. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy hiszem, hogy gyors :/ Csak nem akarok csalódni, vagy valakinek menőzik, hogy engem felszedett :D De nem ilyennek ismerem!! Nem tudok témákat találni a beszélgetéshez. Tobbször volt, hogy hallgattunk ő pedig nézett rám. Lehet megcsókol..A reakcióm nemtudom mi lenne :"D
2016. aug. 2. 06:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy fèlreismerjen azzal, hogy összejönnék egy olyan fiuval akit nem nagyon ismerek.. :D
2016. aug. 2. 07:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy biztos benne, akkor ne jarj vele.
2016. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy élőben nem merte megkérdezni :(
2016. aug. 2. 08:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el az ilyen srácokat érdemes kerülni. Neten akar felszedni, kb. annyi információval, hogy tudja hány éves vagy, élőben meg nem is beszélt erről. Egyáltalán nem komoly fiú.
2016. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!