Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Már lassan ott tartok,hogy akárkivel összejönnék.....Van egy olyan csaj,aki régen a barátnõm volt,de rossz hatással volt rám a szüleim nem akartâk,hogy barátkozzunk ....De titokban megmaradt ....Na a lényeg h összejött egy pasival akinek az öcssének bejövök(nem néz ki jól de már bárkivel összejönnék...)Szerintetek belemenjek?Mit mondjak honnan ismerem a szüleimnek?Nem tetszik a srác,de kell ?!Köszi elõre is

16/l



#bonyolult #elegem van a maganybol
2015. okt. 26. 10:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez nem normális.
2015. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább jöjj össze velem,én még jól is nézek ki ;) 16/F

:D

2015. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz vele, azt mindenképp tudnod kell, hogy tartós kapcsolat nem lesz. Mert lehet szépíteni, de fontos a külső megjelenés is. Ne siettesd szerintem a dolgokat, viszont ez csak az én véleményem és ha ennyire akarsz valakit, nem fogod megtartani.
2015. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a fiúk faszok legyel leszbi xd
2015. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy normális.
2015. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem normális,hogy ilyen mélyre "süllyedtél".

Ne érts félre,nem rosszból mondom,de hogy érted azt hogy bárkivel összejönnél már?

Tudom manapság már 'hülyeség',de inkább ismerj meg valakit jobban és hagyd hogy kialakuljon valami.

Mert amúgy a sráccal egyrészt nem lesz valami tartós kapcsolatotok,másrészt meg ha neki szimpatikus vagy,akkor miért vernéd át szegényt?

2015. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azert hogy legyen valakid ne gyere ossze vele ha nem tetszik mev semmi :) 16/l
2015. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek!! :)

Kisegítõek voltak a válaszok

Jó hát azért nem akárkivel jönnék össze nyilván ,de ha valakinek tetszenèk simán belemennék még ha nem is jön be annyira...

2015. okt. 26. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha összejönnél vele, nem lenne tartós, mert amikor találnál valakit, aki tetszik, akkor őt eldobnád, mert sose éreztél iránta semmit. Szerintem egyértelmű.
2015. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!