Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem a lányt. Egy oviba jártunk meg egy iskolába és most együtt megyünk a reggeli sulibusszal. Ezen a kis találkozáson kívül még neten is rengeteget írogatunk. Mostanában tűnt csak fel úgymond a "létezése" mivel ilyenkor reggel csak ketten vagyunk. Ahányszor meglát mindig mosolyog (jó mondjuk ez talán még nem annyira fura). A buszon megkért hogy üljek mellé mert nem szeretné hogy más idegen üljön mellé. Az volt már kicsit fura amikor észrevette hogy nagyon nézem a telóján a messenger tetején lévő "szerelmem" szöveget. Azt mondta: NYUGI ez csak a barátnőm. És az a nyugi nekem elég fura volt :D Ezzel az egésszel 2 gond van. Az egyik gond titeket érint, mégpedig hogy sokat kell olvasnotok mert én csak ilyen regény formályában tudok nektek segíteni megfogalmazni :D

A másik hogy ugye eddig szép és jó, de nekem ő annyira nem jön be. Úgy érzem mintha kényszer miatt lennék belé szerelmes. Olyan kényszer miatt hogy rajta kívűl nincsen senki más barátnőm. Egyébként valamennyire tetszik, de olyan kettős érzésem van és nem tudom mit tegyek ha megkérdezi hogy járunk-e vagy valami ilyesmi. Szerintetek mit kéne tennem? Ény 16 éves vagyok ő meg 15



2016. máj. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz belé szerelmes ha nem tetszik?

Nem csak egy fellángolás ez?

(Amúgy formáJában nem ly al)

2016. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Összeszedni magad és férfiként viselkedni!!

Ha te se vagy benne biztos, hogy akarod a csajt, kényszerből, vagy hogy "nehogy megbántsd" semmiképp ne járj vele! Emberből van, ráadásul nőből, ne játssz az érzéseivel!

Amúgy meg nem biztos, hogy szerelmes beléd, mondjuk ezt neked kéne kideríteni! Mi ezt nem tudjuk megoldani/megmondani neked, hogy mit csinálj!

2016. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak tisztázni szeretném hogyha megkérdezi tőlem és én esetleg igent mondok akkor nem fogok mással elmenni csak úgy. Én akkor már mellette maradok.
2016. máj. 18. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:
A lányok nagy része amúgy sem vonzódik hozzám.
2016. máj. 18. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába az egészet, írni se tudsz és éretlen vagy még nagyon egy kapcsolathoz.

Olyan nincs, hogy:

- "kényszer miatt lennék belé szerelmes"

- "mit tegyek ha megkérdezi hogy járunk-e"


Ez egyszerűen nem így működik...

2016. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!