Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott egy másik lányért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott egy másik lányért de 6 nap múlva könyörgött. Hogy fogadjam vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott az egyik osztálytársáért aki szerelmet vallott neki az osztálykirándulásukon majd részegen csókolóztak is. A csókról én csak később szereztem tudomást. 5 napig voltunk külön, egy napig jártak hivatalosan a lánnyal de közben velem folyamatosan beszélgetett. Majd szakított vele és bocsánatot kért tőlem. Azóta teles erőbedobással próbál bizonyítani és bizonyít is folyamatosan. Letiltotta a lányt és folyamatosan próbálja szóval és tettel is bizonyítani, hogy ez csak egy egyszeri botlás volt és hogy most már tudja, hogy sokkal jobban hiányoztam neki mint gondolta volna. Nagyon jóban vagyok az anyukájával és azóta is többször felhív, hogy érdeklődjön. Ő mesélte, hogy a barátom azalatt az 5 nap alatt többször is sírt, hogy hiányzom neki és több kilót is lefogyott...

Két hónapja történt ez az eset. Azóta újra együtt vagyunk és a kapcsolatunk jobb mint valaha csak még heti rendszerességgel jut eszembe a történet és akkor újra felkavarodik bennem minden, valamint nagyon félek, hogy szeptembertől,amikor újra minden nap találkozni fognak...a barátom váltig állítja, hogy őt hidegen hagyja a lány de én mégis félek.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tanácsoltok? Ti mit tennétek a helyemben?



2016. aug. 2. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

F17/L18

2 éve vagyunk együtt.

Szeptemberben leszünk mindketten végzősök.

2016. aug. 2. 14:01
 2/12 anonim ***** válasza:

Várd ki a szeptembert, addig gondolj arra, hogy milyen csodálatos minden, milyen jó a kapcsolatotok. Szeptemberben pedig majd meglátod mi lesz. Ha minden olyan marad mint nyáron, nincs mit aggódni. Ha pedig újra ilyen hibát ejt, felesleges vele együtt maradni.

(Véleményem szerint)

2016. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18 évesen lehetnél érettebb is. Én rég otthagytam volna.
2016. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kommentelőnek a válaszát!

Kedves második kommentelő! Úgy gondolom, hogy érett döntést hoztam amikor nem ugrottam ki egy amúgy jól működő kapcsolatból amikor probléma adódott. Még nem múlik sem közös egzisztencia sem két kisgyermek sorsa ezen a kapcsolaton de úgy gondolom, hogy már az első kapcsolat is megérdemli hogy komolyan vegyék és megpróbálják megjavítani. :)

2016. aug. 2. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a második válaszolóval. Az ember azt hinné,hogy egy 18 évesben több a gerinc,de ezekszerint nem.
2016. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

"Úgy gondolom, hogy érett döntést hoztam amikor nem ugrottam ki egy amúgy jól működő kapcsolatból amikor probléma adódott. "


Kettő dolgot mondok:

1. Ha a barátod RÉSZEGEN megcsalt egy osztálykiránduláson, kur.vára jól működik a kapcsolat.. (Y)


2. Ez több,mint egy probléma. Feladtad a női büszkeséged.


+1: Ez a kapcsolat nincs komolyan véve. Akkor nem csalt volna meg. :)


Szóval éretlen döntéseket hozol, mert az is vagy.

2016. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vágd pofán egy péklapáttal (vagy egy serpenyővel - amelyik elérhető) és ennyi. Vissza ne fogadd
2016. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem bizonyította, hogy szeret, bocsáss meg neki, ha szereted, és legyetek boldogok.
2016. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8: Igen, főleg akkor bizonyította, mikor megcsalta.

Ne bíztassátok már hülyeségre szegényt. Szeretni másik fiú is fogja tudni ezt a lányt, aki meg is érdemli és meg is fogja BECSÜLNI a mostanival ellentétben.

2016. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: 17-18 évesek. Ahogy elkerülnek főiskolára/egyetemre úgyis vége lesz, most érettségiig még kihúznák együtt, nyugiban. Nem fogják tönkretenni az életüket, ha együtt maradnak még pár hónapig, ne aggódj. De persze lehet keresni mást is, nekem végül is mindegy.
2016. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!