Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lánnyal összevesztem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal összevesztem a másik egy nagyon jó barátnőm. Mit kellene most lépnem?

Figyelt kérdés

Egy lányt januárban ismertem meg, ráadásul itt a Gyakorikérdések.hu-n. Nagyon cuki nagyon aranyos, minden nap írunk egymással. Olyan dolgokat mondok el neki, amit mással nem közölnék. A lány 15 éves, de nagyon anya függő. Megbeszéltük, hogy augusztusban fogunk találkozni, meghívom őt valahová, elmegyek hozzájuk. Az én otthonom és az ő lakhelye között 40 km van, nagyon várom már hogy láthassam őt. Ez a történet egyik fele.


Mondom a másik felét:


Szerdán kezdtem el beszélgetni a facebookon egy lánnyal, aki Németországban lakik. Az egyik lány volt osztálytársam legjobb barátnője. Az első két nap minden rendben volt. Beszélgettünk, nevettettük egymást, meséltünk egymásról. Tegnap nem volt túl jó napom, elég flegma volt ő is velem és én is vele. Eléggé összekaptunk és megkérdeztem tőle, hogy ha nem vesztünk volna össze, akkor melyik kategóriába sorolna engem? Aki tetszik neki, aki nem vagy aki felkeltette az érdeklődését. Erre közölte velem a 13 éves lány, hogy NEM!!! Megmondom őszintén, hogy szíven ütött engem, nem esett túl jól. Mondtam neki, hogy nagyon sajnálom, hogy megbántottam őt, ne haragudjon. Egy órán keresztül kértem tőle a bocsánatát. Húzta - húzta és sajnáltatta magát. Elköszöntem tőle, minden jót kívántam neki és letiltottuk egymást. Szóval a közeljövőben nem nagyon szeretnék erről a lányról hallani...


Szóval ez a helyzet. De ott van az a lány, akit először említettem. Kedves, aranyos és nagyon szívesen járnék vele. Sokat beszélgettünk egymással, volt hogy arról beszélgettem vele, hogy melyik színésznők azok, akik tetszenek nekem vagy csak simán szépek. Kicsit sem lett féltékeny. Amikor találkozni fogunk, megismerem az anyját. Viszont a lány azt mondta, hogy úgy fog engem bemutatni a szüleinek, hogy egy jó haverjának a barátja vagyok. Azt mondta, hogy az anyja nem tudhatja meg, hogy az internetről ismerjük egymást, mivel az anyja félti őt. Nagyon tetszik ez a lány, nem bánnám, ha lenne köztünk valami. Viszont nem merek rákérdezni erre, mivel nagyon anyás lány még. Jó, 15 évesen nem is lehetne egy fiúzós csaj.


Nagyon bonyolult a történet, de kérlek adjatok tanácsot. Mégis mi tévő legyek most???



2016. júl. 2. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy 15 éves vagyok!
2016. júl. 2. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha itt a gyakorin ismerted meg, akkor nem aggódsz amiatt, hogy rádismer a kérdésen keresztül? Mondjuk, akkor meg lenne oldva a probpéma, csak a reakcióját kéne várni...
2016. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*probléma
2016. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, cseppet sem aggódom...
2016. júl. 2. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem hogy ez első lánytól akarsz valamit, de a másodiknak mi köze hozzá?
2016. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, legyél az első lánnyal is elővigyázatos. Tudd meg először is, hogy milyenek az otthoni körülmények, hogy egyáltalán olyan szigorúak-e tényleg a szülők, mert nem minden úgy igaz, ahogy az interneten leírva van. Majd később eldöntöd, mit is szeretnél, mert ez bizonytalan és így semmi értelme egy kapcsolatba belekezdeni mert ő is és te is csak sérültök.
2016. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!