Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban mindent a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mindent a fiú fizet?

Figyelt kérdés
Igazából még nem igazán volt ilyen hosszú távú kalcsolatom és nem tudom hogy ez hogy van. A fiúk csak azért ajánlják fel hogy fizetnek mert kedvesek akarnak lenni vagy tényleg az ő kötelességük ez..és ilyenkor nem tudom hogy lanykent fogadjam el vagy utasitsam vissza. Meg ha esetleg elmegyunk együtt strandra akkor ő fizeti a jegyet meg az ebédet vagy nekem kéne fizetni a saját kajámat?
2016. aug. 2. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem eddig nem volt olyan barátnőm aki engedte, hogy mindent én fizessek így nem tudom mi a helyes dolog. Jelenleg is úgy vagyunk mikor kinek van pénze. Nem hiszem, azt se, hogy jó ötlet egy srácnak minden vagyonát egy csajra verni.
2016. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindenki fizeti általában a saját részét

én legalábbis kellemetlenül érzem magam, ha helyettem fizet..


2 éve vagyunk együtt mellesleg

de kinél mi jön be

2016. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elején amikor hív valahová akkor ő fizet, de nyilván mindig legyél kedves és mondd hogy majd te fizeted és ha mondja hogy majd ő akkor hagyd neki és legyél hálás.


Idővel majd megoszlik fele-fele arányban. :)

2016. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elso egy- ketto a fiu dolga de utana felvaltva vagy felesbe meg kell vele beszelni
2016. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat
2016. aug. 2. 19:05
 6/10 Fruzs33 ***** válasza:

Igazad van nagyon is!

Egy kapcsolatban nem kell mindent egy fiúnak fizetnie.

2016. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. aug. 2. 19:07
 8/10 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Egyértelműen nem kötelessége(a fiúnak). Sőt. Szerintem az a normális, hogy pl étteremben a fiú kéri a számlát, hogy fizessen. Ezt követően (szerintem) illik felajánlani, hogy fizeted a részed (nálam ez egy plusz pont, szerintem sokan másoknál is). Persze a dicső lovagok ezt el szokták utasítani. Ilyenkor vagy megköszönöd, vagy ragaszkodsz ahoz, hogy te fizest az ételed. Ekkor már persze meg szokták "engedni".. Vagy nagyon ritkán egy óráig veszekednek azon, hogy ki fizessen :D

Persze et az én véleményem, ez így fair..

2016. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak kedvesek akarnak lenni, azért ajánlják fel, de ez egy örök hiba, vagy olyan, mintha ezzel akarna kompenzálni, vagy megszerezni/megtartani titeket lányokat.

Vagy felesben érdemes fizetni, vagy pedig úgy, hogy valamit ő, valamit pedig te fizetsz, úgy hogy nagyjából egál legyen a dolog :)

2016. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy női válasz:

Felületesen - zavar ha ki akarja fizetni az én részemet, és természetesen neki kezd a nő, hogy nem kell

Belül - ha nem ajánlják fel, az bizony elég sértő

Plussz az se jó ha

- ellenállok, pedig kéne a pénz és egyből "oké fizesd"

- ellenállok, tényleg ki akarom fizetni és nem hagyja

Magabiztosnak kell lenni nem hülyének

2016. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!