Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, össze fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, össze fog jönni így egy normális lány?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy azokat a lányokat akiket ismerek, el nem tudnám képzelni magam mellé, úgy mint egy barátnőt. Egyszerűen már undorom is van kicsit. Ismeretlenül az utcán nem igazán merek leszólítani senkit, meg nem is igazán szeretnék, mert számomra a belső tulajdonságok a fontosak (és itt most egy szóval se mondtam, hogy azért a külső nem érdekel, de olyan 70-30% a belső javára). Bulizni néha-néha eljárok, de egy részeg csajjal nem szívesen jönnék össze. Bezzeg ha van egy szimpi lány aki kedves és jól is néz ki, az mindig jó messze lakik tőlem... Szerintetek mit kéne csinálnom, és hogyan, hogy normális lányokat megismerjek?


Ha valakinek van valami kérdése, akkor írjon.

15F



2016. máj. 14. 22:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Majdnem ugyanígy vagyok én is. Remélhetőleg lesz valaki hamarosan. Sok szerencsét kívánok neked! 18F
2016. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi...viszont!
2016. máj. 15. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Előbb utóbb mindenkinek összejön, ha egy kicsit is tesz érte. Én ebben hiszek, pedig még nem volt senkim. (Oké, leszámítva egy gyerekszerelmet meg egy másfél napos "kapcsolatot" amit azóta se tudok hova rakni.)

15/L

2016. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hidd el teszek érte, de most az, hogy az utcán sétálva leszólítsak egy bomba csajt...nem látom értelmét. Aki jól néz ki általában full buta és még beképzelt is (ismétlem: ÁLTALÁBAN, tisztelet a kivételnek), egy kevésbé szép lányhoz meg csak úgy nem megy oda az ember, hiába kedves vagy bármi, ismeretlenül nem fog meg benne semmi...
2016. máj. 15. 18:31
 5/9 anonim válasza:
Ha ennyire akarod úgysem fog összejönni. Hagyd, hogy minden menjen magától és biztos vagyok benne, hogy megtalálod a lányt akit most annyira keresel... a lényeg hogy ne görcsölj rá 16/f
2016. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utulsónak igaza van. Nálam bevált, az ölembe pottyant :D
2016. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na találtál már valakit?:)
2016. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem:/
2016. máj. 28. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nekem írhatsz, habár lehet, hogy túl fiatal vagyok hozzád képest, sőt szerintem külsőre sem jönnék be neked (meg egyáltalán senkinek😒). (Én is debreceni vagyok😏)

13L

2016. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!