Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne most több egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne most több egy komolytalan kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel regen szexkapcsolatban voltam egy evig, en akkor nagyon kedveltem ot, de feltem a visszautasitastol, igy nem mutattam ki(ennek mar tobb eve). A srac azonban borzasztoan normalis, illedelmes, jo ember, az utolso exemhez kepest egy angyal, es arra gondoltam, hogy mivel a szex is jo, es beszelgetni is tudok vele, szeretnem jobban megismerni. Semmi extra, nem gazdag, nem hires, viszont szep gyerek, es okos is, es kulsoleg tetszem neki, de belsoleg nem hiszem, hogy tudja ki vagyok. Fiuk, ti elzarkoznatok a komolyabb ismerkedestol regi partneretekkel? Mivel lehetne meghoditani, hogy meg akarjon ismerni o is?

Lanyoktol negativ tapasztalatokat nem kerek. Otleteket annal inkabb. :)


F/26 L/26


2016. jún. 2. 17:40
 1/1 anonim válasza:
Szerintem hívd el valahová,mondjuk egy parkba beszélgetni vagy egy kávézóba. Szerintem egyértelmű lesz neki is hogy szeretnél többet,mármint kapolatot és nem egyből szexet. Ha igent mond és belemegy akkor már csak rajtad múlik mert ő is nyitott rá,ha viszont elutasít akkor nem érdemes foglalkozni vele.
2016. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!