Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as,40-es nők és férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es nők és férfiak, ti meddig vártok egy új kapcsolatnál az ott alvással (akár testi kapcsolat nélkül), szexszel?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok azt is oda, hogy hány évesek vagytok és nő vagy férfi válaszol.

Kíváncsi vagyok, mert én 31 évesen mondjuk várnék vele két-három hetet, míg megismerem a másikat, de volt olyan 40-es barátom, aki már 3 nap után együtt akart aludni.



2016. júl. 13. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

32N,38F, ismeretseg+1.5honap elso egyuttalvas,ismeretseg+2.5honap 1.szex.


Nincsenek erre szabalyok.Ugy csinald ahogy neked jo.

2016. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Második randi max., de inkább már elsőn szokott lenni szex.


41/F

2016. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Második randi, ott alvás szex. Sok nővel beszélgettem erről. Be jön a pasi, úgy 3-4 órás beszélgetésnél, már szeretnék a szexet is, de úgy tartják, nem illik az elsőnél. Másodiknál bele mennek. Főleg, ha pár hetes beszélgetés volt már az első randi előtt és a második randi is 2-3 hét múlva van. Ez a korosztály már nem a rózsaszín ködre vár. Na és több nő ismerősöm mondta, ha bejön a pasi, de korainak tartja a szexet, akkor is enged, nehogy ezért maradjon le a pasiról. Na persze, ez kétélű dolog, mert ha a pasi csak a szexért teszi a szépet, úgy is tovább áll.

Ezeket mind átéltem már. 58 pasiként.

2016. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Már az elsőn? Akkor az nem randi már ne haragudj... A kis lelkére nem nagyon vagy kíváncsi...Ugye?
2016. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgy volt (a mostanra már férjemmel), hogy az első randin egy csók volt, majd amikor legközelebb találkoztunk, akkor együtt aludtunk, és meg is történt a dolog.

Korábban én is olyan voltam, hogy vártam heteket-hónapokat, de vele ez jött magától, meg sem beszéltük, hogy így lesz. Valahogy magától értetődő volt a dolog.

34 N, 36 F

2016. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
minek is megismerni a másik felet.. aztán nagyra nyílt szemekkel pislognak egymásra, mikor menet közben derülnek ki az épp nem tetsző dolgok a másikról.
2016. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Az elso randin. Ha az agyban nem stimmelnek a dolgok semmi ertelme tovabb ismerkedni. N
2016. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"én 31 évesen mondjuk várnék vele két-három hetet, míg megismerem a másikat"

Jól csinálod. Persze ez azt jelenti, hogy közben találkoztok is, és közös program is van!

2016. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

#4:

Tudod felnőttek között egy kapcsolat a testiségről IS szól!

Ahogy #3-as is írta: egy jól sikerült vacsi, séta beszélgetés után miért ne fejeljük meg egy kis kölcsönös örömszerzéssel is a dolgot, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak? Egy jó kapcsolat jó szex nélkül nem működik. Várjunk, randizzunk, beszélgessünk, aztán derüljön ki, hogy az ágyban nem passzolunk? Mindkettőnk idejét csak fecsérelnénk. Jobb ezen a téren is minél előbb megismerni a másikat. Valamint ebben a korban már a testiség nem akkora misztikum, mint a fiataloknál: ismerjük önmagunkat, tudjuk miről szól a dolog és a szex jó ... miért várjunk vele? (#2-es voltam)

2016. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
En reszemrol ugy vagyok mint Te, ezert is nincs senkim. Voltam mar megzsarolva, voltam mar leszuzqrvazva, de ez van. En ugyan nem megyek fel a palihoz ilyen koran csak azert, hogy nehogy elveszitsem... Aztan utana meg itthon sirhatok mint a tobbi baratnom, hogy lefekudtek megint vlkivel, es nem kellenek nekik...
2016. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!