Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan egy éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve együtt vagyunk, de meg egyszer sem lepett meg, ennyire figyelmetlen?

Figyelt kérdés
Tudom nem dől össze a világ, ha nem veszünk semmit sem , de én már többször megleptem, ő meg még születésnapomkor sem..:( És azért ez rosszul esik.

2016. aug. 6. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg! Ezzel mi semmit nem tudunk csinálni. Tanácsot csak ennyit tudunk adni, hogy BESZÉLJÉTEK MEG! A párKAPCSOLAT a kettőtök közti kapocsoról szól és ha ennyit nem tudtok megoldani, akkor fölöslegesen vagytok együtt..
2016. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fizikiwi ***** válasza:
100%
Egyetértek. De nyugis legyen a beszélgetés. Óvatosan mondd el.
2016. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy a mostanában nem úgy állt hozzám és hiába kért bocsánatot meg nehezteltek rá
2016. aug. 6. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az édeskevés hogy bocsánatot kér, azt lehet anélkül is mondani, hogy komolyan gondolná az ember. Normális hogy rosszul esik, nyilván nem gyémánt fülbevalóra vágynál, csak valami apróságra. Szép ha csak úgy meglepnétek egymást, de ha még a szülinapodra vagy hasonló ünnepre sem képes összeszedni magát akkor nem tudom mi járhat a fejében, de vele kell megbeszélned mindenképp, nyugodt körülmények között. Viszont szerintem egy szimpla bocsánatkéréssel semmiképp se érd be. Mondja el miért ilyen, és kérd meg hogy figyeljen oda jobban erre.

Remélem sikerül! :)


18/L

2016. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is egyetértek az előző válaszolókkal, és szerintem várd meg az egyéves évfordulót, hátha akkor lesz valami nagy durranás...
2016. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!