Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajna sokat beszélek, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajna sokat beszélek, és a férjem (3 éve együtt,1 éve házasok) egyszerűen annyira nem figyel oda semmire, amit mondok, hogy a fontos dolgokat sem jegyzi meg velem kapcsolatban, de durván fogalma nincs semmiről. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Konkrétan semmi nem érdekli, mert szerinte annyi felesleges baromságot mondok, hogy ő nem fogja ebből kiszűrni a fontos dolgokat. Üveges tekintettel mered rám, miközben bármit mondok. Úgyhogy most kezdem azt érezni, hogy elég volt. Próbálok kevesebbet beszélni, de nem mindig jön össze sajna.

#beszéd #tekintet #figyelmetlen férj
2015. okt. 3. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ott a probléma, hogy nem mondasz semmit, csak beszélsz. El sem tudod képzelni, mennyire fárasztó hallgatni a vég nélküli kerepelést.
2015. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, sajna biztos, hogy igaz, csak nem tudom, hogy lehetne tartalmasabbá tenni a kerepelést, ill. tartalmas beszélgetéssé/beszéddé formálni, de köszönöm, igazad lehet.
2015. okt. 3. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tartalmasabbá kéne tenned, hanem visszafognod magad, és kevesebbet beszélned! Nem hiszem el, hogy te nem érzed, mi fontos, mi nem.
2015. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

DE a fontosra se figyel! Semmire. most is kipróbáltam, ettünk, nem dumáltam, ő beszélt, reagáltam rá, német tanfolyamokról (kedvenc témája) folyt a diskurzus, hogy heti hány alkalom az ideális, mondtam, hogy én is anno kétszer voltam egy héten, és hogy az tényleg jó, mert ő is most ennyiszer akar járni. Ill. ezt akartam mondani, de két szó után már láttam, h üvegesedik a szeme,

abbahagytam egyből, a mondatot se fejeztem be. Erre no reaction, és tovább kussoltunk. :)

2015. okt. 3. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy elkezdett volna beszélni, de nem hagytad szóhoz jutni?

Jó taktika lehet, hogy nem emsélsz, hanem KÉRDEZEL! Beszéltesd!

2015. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
OK! Megpróbálom ezt is!muszáj változnom,mert így el fogunk válni. Persze nem akarok,rajtam áll, h tudok-e változni.
2015. okt. 3. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért az is egy előrelépés, hogy változni akarsz. Drukkolok nektek.
2015. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást! :)
2015. okt. 3. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg nem hiszem, hogy ez a tulajdonságod 1 éve tört elő.

Három év alatt feltűnhetett neki, egy éve meg mégis azt vállalta, hogy "jóban rosszban".... nem pedig azt, hogy levegőnek fog nézni

"szerinte annyi felesleges baromságot mondok" - erről se volt szó, amikor kimondtátok az igent.


Beszélgess vele, próbáld rávezetni, hogy kimondja mi a baja, mit is akar?

Téged nem nagyon, úgy tűnik nekem.

2015. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám ilyen, hogy kb be nem áll a szája, de ilyennek szeretjük. Apu ezért szerette (meghalt pár éve 23 év házasság után). Mindig figyelte mit mond, vagy ha úgy tűnt mégse akkor is figyelt, ezt anyu tudta is, mert bármit ha visszakérdeztünk emlékezett rá. Talán pont azért szerette anyut ilyennek, mert ő alig beszélt. Emiatt voltak tökéletes páros.


Szerintem a férjeddel van a gond, hogy nem tűnt fel neki a 3 év alatt, hogy te ilyen vagy? Ha nem egy folyton beszélő emberre vágyott miért vett el? A sokat beszélés egy jellemvonás, nehéz rajta változtatni, és szerintem felesleges is, csak olyan partner kell hozzá, aki szereti ezt benned. A férjed sajnos nem ilyen... :(

2015. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!