Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves lány vagyok.22 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok.22 éves fiúval vagyok együtt. Itt az idelye hogy bemutassam a szüleimnek. Ettől egy kicsit tartok mert jóval idosebb tőlem. Hogy mutassam be a szüleimnek? Ki fognak rajta akadni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 04:05
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:
68%

Szia.Nekem is a barátommal van korkülömbség,igaz,nekünk nem 4 év.Hanem 9,5 év.De az én anyám támogatja is a mi kapcsolatunkat,és örül,hogy boldogok vagyunk.

Apám is örült neki,el is fogadta.Neki csak késöbb tudtam bemutatni,mert elvátak.De megérte.Viszont ez az én esetem.

A te szüleidet viszont nem ismerem,és nem tudom,hogy mire hogyan reagálnak.De annyit mondhatok,hogy 18 vagy,elvileg már felnőtt.Te döntesz az életedről.A szüleid véleménye jó,oké,érdekel,de azért nyugi!

16/L

2016. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb?! Ez csak 4 év, egyáltalán nem sok....
2016. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a korkülönbség teljesen rendben van:) és ha szeretitek egymást a szüleid is el fogják fogadni a kapcsolatotokat:)
2016. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!