Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudom, hogy szeret de miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy szeret de miért nem érzem?

Figyelt kérdés

Nekem csak annyi kellene ,hogy észre vegye mennyire szeretem.Neki már mindennapossá vált ha megdicsérem a külsejét vagy valamelyik tulajdonságat.Nem panaszkodhatom,néha ő is megdicsér...de sosem magától,mindig csak akkor ha elötte én bókoltam neki.Szeret,ezt tudom...de nem érzem.Néha jól esne pár bátorító szó,mind a külsőmet,mind a belsőmet illetően.Azt tudom ,hogy a hibáim ellenére szeret,ezt hangoztatja is."A hibáid ellenére szeretlek" ,"A hibáid ellenére is szeretlek","A hibáid ellenére is szeretlek".

Édes mondatok,hihetetlenke,lehet,hogy valakinek ez a legszebb mondat a világon .Viszont nekem háttérbe kerül a "szeretlek" szó,és előtérbe a "hibáid".Egészen a szívedig hatól,és mint a méreg sötét keserűségbe borítja az egész szived...minden eggyes dobogással áramlik..végig a főereken haladva a hajszál erekig,a fejed tetejétől a lábujjkáidig...a kézfejeden kidudorodó errek már sötézőld színt öltenek

...szinte fekete.Mérgezett vagy,egészségtelen,mindent megmérgezel a környezetedben.Mindent és mindenkit,egy érintéssel,egy csókkal..


2016. aug. 6. 09:52
 1/2 A kérdező kommentje:

szokott kedveskedni,ajándék meg minden

a szeretetnyelvünk is egyezik,de valahogy nem érzem,hogy szeret..

2016. aug. 6. 10:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezek az utolso sorok elég érdekesek :D Leirnád ugy hogy én is értsem?
2016. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!